Veidai

2015.09.08 13:45

Italijoje tyrėjus išgąsdino „šventosios“ mumija

BNS, LRT.lt2015.09.08 13:45

Šiaurės Italijoje rasti mumifikavęsi moters, kurią vietos gyventojai laikė turinčia antgamtiškų galių, palaikai išgąsdino tyrėjus, kurie mano, kad ji galėjo būti balzamuota.

Šiaurės Italijoje rasti mumifikavęsi moters, kurią vietos gyventojai laikė turinčia antgamtiškų galių, palaikai išgąsdino tyrėjus, kurie mano, kad ji galėjo būti balzamuota.

Graziella Giraudo, kurią „šventa moterimi“ vadina tie, kas eilėse laukdavo prie jos durų su viltimi sužinoti savo ateitį. Moteris esą galėdavo pranašauti ateitį. Ji buvo rasta sėdinti užrakintame kambaryje, viena ranką padėjusi ant kelių, o kitą pakėlusi, tarsi laimintų.

Teigiama, kad „šventoji“ gyveno viloje su kita moterimi – jos žento motina Rosa, kuri padėdavo G. Giraudo. Ji neseniai mirė nuo vėžio. G. Giraudo palaikai rasti tik po Rosos laidotuvių.

G. Giraudo buvo išsiskyrusi, turėjo du vaikus. Artimieji pasakoja, kad moters nematė jau kelis mėnesius. Jie manė, kad G. Giraudo yra išvykusi į kelionę.

Po Rosos mirties, į vilą ėmė plūsti žmonės, jie net neįtarė, kad tame pačiame name yra ir G. Giraudo palaikai.

 „Toks dalykas atrodo neįmanomas bendruomenėje, kur visi vieni kitus pažįsta. Tai – tarsi siaubo filmas“, – sakė meras Gian Paolo Beretta, kurį sekmadienį citavo dienraštis „Il Messaggero“.

„Kūnas labai švarus, tarsi kažkas juo būtų rūpinęsis. Kas ir kaip – neaišku“, – vietos laikraščiui „Quotidiano Piemontese“ sakė koroneris Mario Abrate.

Manoma, kad Rosa galėjo specialiai nuslėpti G. Giraudo mirtį tam, kad gautų jos pensiją. Policija G. Giraudo viloje atlieka tyrimą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt