Veidai

2012.07.26 10:46

Teismas M. Jacksono vaikams skyrė naują globėją

ELTA 2012.07.26 10:46

Los Andželo teismas Michaelio Jacksono vaikams lakinai skyrė naują globėją – jų pusbrolį Tito Jacksoną Jr., informuoja BBC.  

Los Andželo teismas Michaelio Jacksono vaikams lakinai skyrė naują globėją – jų pusbrolį Tito Jacksoną Jr., informuoja BBC.

Nuo atlikėjo mirties 2009 metais jo vaikų globėja buvo jų senelė Katherine Jackson. Tačiau teisėjas nusprendė vaikams laikinai skirti naują globėją, nes K. Jackson pastaruoju metu nebūna namuose.

Prieš kelias dienas buvo pranešta, kad Džeksonų šeimoje kilo nesutarimai. Pirmadienį dėl „nedidelių peštynių“ tarp dviejų šeimos narių į K. Jackson namus buvo iškviesta policija. Šiuo metu K. Jackson su keliais vaikaičiais ir patarėjais ginčijasi dėl finansinių ir teisinių reikalų.

K. Jackson buvimo vieta nežinoma. Pranešimai apie tai, kur ji galėtų būti, yra prieštaringi. Per Los Andželo teismo posėdį buvo iškelta versija, kad ji gali būti laikoma prieš savo valią. T. Jacksonas Jr. sakė, kad su senele kalbėjo telefonu ir jam pasirodė, kad ji kalbėjo keistai. Šeštadienio vakarą oficialią jos paiešką pradėjo policija.

Teisėjas nusprendė, kad K. Jackson nepadarė nieko neleistino, todėl kai ji atsiras, ji vėl bus vaikų globėja.