Veidai

2013.10.16 10:55

H. Clinton Londone skirta bauda už tai, kad nesusimokėjo už automobilio stovėjimą

ELTA2013.10.16 10:55

Buvusiai JAV valstybės sekretorei Hillary Clinton Londone skirta bauda už tai, kad nesusimokėjo už automobilio stovėjimą.

Buvusiai JAV valstybės sekretorei Hillary Clinton Londone skirta bauda už tai, kad nesusimokėjo už automobilio stovėjimą.

Pasak amerikiečių žiniasklaidos, incidentas įvyko praėjusį penktadienį Didžiosios Britanijos sostinės centre šalia Karališkojo tarptautinių santykių instituto, žinomo dar kaip „Chatham House“. Čia H. Clinton buvo atvykusi atsiimti jai skirto prestižinio apdovanojimo už tarptautines diplomatijos pastangas.

Valandai pasatyti automobilį šioje vietoje kainuoja 3,3 svaro (5,2 dolerio). Tačiau, anot žiniasklaidos, sidabrinis politikės „Mercedes“ automobilis neapmokėtas prie pastato prastovėjo mažiausiai 45 minutes. Priėjęs policininkas, nepaisydamas politikės apsaugos protestų, išrašė 80 svarų (127 dolerių) baudą. Kvitą jis užkišo už automobilio valytuvo.

Britų valdžios atstovas, komentuodamas incidentą, pareiškė viltį, jog H. Clinton supras, kad „taisyklės galioja visiems, nepriklausomai nuo to, kokią padėtį žmogus užima pasaulinėje arenoje“.

Britų žiniasklaidos pranešimais, diplomatai Londone per praėjusius dešimt metų nesumokėjo 112 mln. dolerių baudų, skirtų už automobilio statymą. Nedrausmingiausi yra amerikiečiai, nesumokėję 12 mln.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt