Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Nemokami mėsainiai priverstinai atostogaujantiems JAV federaliniams darbuotojams

BNS 2015.09.08 13:45

Vienas greitojo maisto kavinių tinklas Vašingtone pažadėjo nemokamus mėsainius federaliniams darbuotojams, kurie bus priversti atostogauti antradienį JAV vyriausybei nurodžius uždaryti savo agentūras.

Vienas greitojo maisto kavinių tinklas Vašingtone pažadėjo nemokamus mėsainius federaliniams darbuotojams, kurie bus priversti atostogauti antradienį JAV vyriausybei nurodžius uždaryti savo agentūras.

„Jei žmonės neis į darbą, jie gali ateiti ir gauti mėsainį keturiose „Z-Burger“ kavinėse paskirtomis valandomis vidurdienį ir pavakarę“, – pirmadienį sakė tinklo įkūrėjas ir valdytojas Piteris Tabibianas.

P. Tabibianas, kurio šeima 9-ajame dešimtmetyje emigravo iš Irano, pripažino, kad praras pinigų, „jei tai tęsis 20 dienų“, bet sakė norintis padėti valstybinių įstaigų tarnautojams, kurie sudaro didelę jo klientūros dalį.

Pasiūlymas galioja atostogų išleistiems federaliniams darbuotojams ir kontraktininkams, pateikusiems asmens tapatybės kortelę, taip pat – Vašingtono, kurį kaip federalinę apygardą prižiūri Kongresas, savivaldybės darbuotojams.

Vienais duomenimis, Vašingtone ir jo priemiesčiuose yra 320 tūkst. federalinių darbuotojų – maždaug 15 proc. visų federalinei vyriausybei dirbančių žmonių.

Sostinėje federalinių agentūrų uždarymas gali reikšti ir tokių turistinių objektų kaip Smithsono muziejai uždarymą. Tai taip pat gali sustabdyti šiukšlių išvežimą ir automobilių stovėjimo priežiūrą.

Netoli Vašingtono įsikūrusio George`o Masono universiteto ekonomistas Stephenas Fulleris apskaičiavo, kad regionas gali prarasti 200 mln. dolerių per dieną, jeigu federalinė vyriausybė uždarys savo agentūras, rašo „The Washington Post“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi