Naujienų srautas

Veidai2013.09.09 14:33

Per storas imigrantas iškovojo teisę dar pagyventi Naujojoje Zelandijoje

ELTA 2013.09.09 14:33

Pietų afrikietis, kuriam dėl per didelio antsvorio grėsė deportacija iš Naujosios Zelandijos, iškovojo, kad viza būtų pratęsta 23 mėnesiams, praneša BBC.

Pietų afrikietis, kuriam dėl per didelio antsvorio grėsė deportacija iš Naujosios Zelandijos, iškovojo, kad viza būtų pratęsta 23 mėnesiams, praneša BBC.

Tačiau Albertas Buitenhuisas negalės naudotis valstybės finansuojamos sveikatos priežiūros paslaugomis, sakė vyriausybės atstovas.
Iš Pietų Afrikos kilęs virėjas sveria 130 kilogramų. Prieš du mėnesius Naujoji Zelandija atmetė jo prašymą pratęsti vizą, teigdama, kad jo sveikata nepakankamai gera. Imigracijos ministrė Nikki Kaye teigia, kad A. Buitenhuiso prašymas buvo atmestas dėl kelio sąnario osteoartrito. Jis pateikė apeliaciją ir ministrė sprendimą atidėjo bei pratęsė virėjo ir jo žmonos vizas dar 23 mėnesiams.
A. Buitenhuisas į Naująją Zelandiją atsikraustė prieš šešerius metus ir per tą laiką numetė 30 kilogramų. Jis tikisi ateinančiais mėnesiais sulieknėti dar 25 kilogramais.

Naujojoje Zelandijoje nutukusių žmonių skaičius yra vienas didžiausių išsivysčiusiose šalyse. Beveik 30 proc. Naujosios Zelandijos gyventojų turi antsvorio. Imigracijos departamentas sakė, kad svarbu, jog visų imigrantų sveikata būtų gana gera, nes tuomet bus mažesnės Naujosios Zelandijos sveikatos sistemos išlaidos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi