Naujienų srautas

Veidai2019.03.04 15:46

Mirė „The Prodigy“ vokalistas Keithas Flintas

LRT.lt 2019.03.04 15:46

Būdamas 49-erių savo namuose rastas negyvas britų grupės „The Prodigy“ vokalistas Keithas Flintas, pranešama „Mirror.co uk“.  

Pirmadienio rytą atlikėjas buvo rastas negyvas savo namuose Esekse. „Aštuntą ryto buvome išvkesti į įvykio vietą, tačiau padėti nebegalėjome“, – sakė policijos atstovas. Tikslias mirties priežastis tyrėjai aiškinasi.

Londone gimęs atlikėjas išgarsėjo prisijungęs prie 1990 m. susikūrusios grupės „The Prodigy“. Iš pradžių jis buvo grupės šokėjas, tačiau 1996 m. pasirodė ir kaip vokalistas kūrinyje  „Firestarter", o vėliau ir „Breathe“.

K. Flintas buvo motociklų entuziastas, 2007 m. iš Didžiosios Britanijos motociklu išvykęs į Pietų Ispaniją. 2414 kilometrų jis įveikė tam, kad galėtų dalyvauti Ispanijos motociklų Grand Prix. Taip pat dalyvavo įvairiose kitose lenktynėse. Jis turėjo nuosavą komandą „Team Traction Control“, kuri dalyvavo Britanijos čempionatuose.

Nors grupė kurį laiką buvo laikoma viena sėkmingiausių Didžiojoje Britanijoje, vieną jos lyderių kankino depresija ir priklausomybės – jis prisipažino turėjęs problemų dėl svaigalų. Dėl to buvo kilę nesutarimų tarp jo ir Liamo Howletto.

Vėliau buvo skelbiama, kad grupės vadybininkas Johnas Fairsas padėjo jam atsikratyti priklausomybių ir drauge su kitais nariais 2009 m. grįžti ant scenos.

Grupės nariai paviešino pranešimą

Po netekties grupės nariai „The Prodigy“ socialiniuose tinkluose rašė: „Esame sukrėsti ir su dideliu liūdesiu patvirtiname, kad netekome savo brolio ir geriausio draugo Keitho Flinto. Tikro pionieriaus, inovatoriaus, legendos. Ilgėsimės jo visada.

Ačiū, kad gerbiate mūsų privatumą šiuo sunkiu metu.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi