Veidai

2019.03.02 17:47

Liepa Norkevičienė: bandysiu atgaivinti ir savo kartos muziką – nuo „B'Avarijos“ iki „Naktinių personų“

„Mūsų projektas nuo visų kitų skiriasi tuo, kad <...> visos poros yra sujungtos likimo, sakykime, taip, kad vieni kitiems tiktų į mamas ar tėčius ar gal net senelius. <...> Tai yra galimybė supažindinti vieniems kitus su savo kartų, savo jaunystės laikotarpio muzika“, – apie naująjį LRT TELEVIZIJOS projektą „Dvi kartos“ pasakoja prodiuserė Marija Silickaja-Šmatavičienė.

Pasak naujojo LRT projekto prodiuserės, jame žiūrovų laukia įvairių muzikinių stilių puokštė, taip pat skambės dainos pačia įvairiausia tematika.

„Keliausime ir laikotarpiais, ir įvairiomis temomis. Turime labai įdomių porų, kurios nori pasidalinti įspūdžiais iš jaunystės – pavyzdžiui, pagal kokią muziką šoko, kai pirmą kartą buvo įsimylėję arba kokia muzika buvo pirmoje diskotekoje. Visa tai sužinosime laidoje“, – sako M. Silickaja-Šmatavičienė.

Šeštadienio vakarą startuojančio naujojo projekto dalyvė Liepa Norkevičienė kartu su jaunąja Alana Šport laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pristatė kūrinį, kuris skambės pirmoje „Dvi kartos“ laidoje. Pasak Liepos, šiame projekte ji bandys iš naujo prikelti ir savo laikų hitus iš lietuviškosios muzikos scenos.

„Mėginsiu šiame projekte atgaivinti ir prisiminti savo kartos muziką – „B'avariją“, „Mango“, „Pikaso“, „Naktines personas“. Žinoma, paliesime ir šiuolaikinę muziką, kurios atstovė yra Alana“, – pasakoja L. Norkevičienė.

Išsamiau – įraše.