Naujienų srautas

Veidai2019.03.01 18:03

Dar daugiau kaltinimų Michaelui Jacksonui: du vyrai prisipažino buvę išnaudojami

LRT.lt 2019.03.01 18:03

Po populiariosios muzikos karaliumi praminto dainininko Michaelio Jacksono mirties pasigirsta vis daugiau jam metamų kaltinimų išnaudojamu. Neseniai du vyrai, vaikystėje turėję glaudų ryšį su muzikos pasaulio žvaigžde, kreipėsi į BBC, kuriems atvirai papasakojo apie patirtą seksualinį išnaudojimą, manipuliaciją ir prievartą.

36-erių Wade‘as Robsonas sako, kad garsusis dainininkas jį seksualiai išnaudojo nuo tada, kai nukentėjusiam buvo vos 7-neri iki kol sulaukė 10-ties, o būdamas 14-metis dar kartą susidūrė su M. Jacksonu – tąkart dainininkas galimai bandė berniuką išprievartauti.

Kitas nukentėjusysis – 40-metis Jamesas Safechuckas, kurį M. Jacksonas tariamai seksualiai išnaudojo nuo 10 iki maždaug 14 metų.

Abu vyrai savo išpažintis aptarė dokumentiniame filme „Leaving Neverland“, tačiau paties popmuzikos karaliaus šeima tokius kaltinimus neigia – esą abu vyrai neturi jokių įrodymų.

M. Jacksono prievartą galimai patyrę vyrai sako, kad seksualiai išnaudojami buvo šimtus kartų. W. Robsonas tikina, kad nederamo elgesio sulaukdavo kiekvieną kartą, kai susitikdavo su dainininku – šis liesdavo jo kūną, versdavo stebėti, kaip dainininkas tenkina savo aistrą.

W. Robsonas pasakojo, kad M. Jacksonas jį įtikino, kad tarp judviejų užsimezgęs ypatingas meilės ryšys. „Jis sakydavo, kad mes mylime vienas kitą ir taip parodome savo meilę. Tačiau kaskart pridurdavo, kad apie tai niekas neturi sužinoti, nes abu sėstume į kalėjimą iki gyvos galvos ir tai sugadintų mūsų abiejų gyvenimus“, – prisipažino vyras.

Jis sako, kad tuomet buvo išsigandęs, tačiau jautėsi ypatingas. „Bijojau minties būti atskirtas nuo Michaelio. Jis buvo kaip iš kito pasaulio, buvo dievas man ir kitiems – nė už ką nebūčiau padaręs kažko, kas būtų mane nuo jo atplėšę“, – tikino W. Robsonas.

M. Jacksonas taip pat tariamai sakydavo W. Robsonui, kad jis yra geriausias jo draugas, kad su niekuo kitu dainininkas tokio seksualinio ryšio neturi.

„Galvojau, kad iš viso pasaulio berniukų aš esu vienintelis toks – jo išrinktasis“, – sakė W. Robsonas.

Tačiau panašų išnaudojimą patyrė ir tuomet 10-metis J. Safechuckas. Jis pasakojo, kad dainininkui pavyko jį išnaudoti beveik ketverius metus todėl, kad M. Jacksonas palaikė glaudų ryšį su berniuko tėvais.

„Tai buvo ilgas procesas, kurio metu jis prisijaukino mano šeimą, tapo jos nariu. Tai šiek tiek užtruko, tėvų pasitikėjimo jis per vieną naktį nesulaukė. Tačiau vėliau jis sukūrė plyšį tarp manęs ir tėvų, pasiekė, kad būčiau izoliuotas nuo kitų žmonių“, – prisiminimais dalinosi J. Safechuckas.

Abu vyrai tikino, kad M. Jacksonas buvo įgudęs manipuliatorius, todėl bandydavo sugriauti išnaudojamų vaikų ryšį su tėvais, o šie tuomet atsisukdavo pagalbos į jį.

Į M. Jacksonui mestus kaltinimus sureagavo ir jo broliai, kurie dainininko kaltę neigė ir sakė, kad jokių įrodymų nėra ir tai tik nepagrįstos kalbos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi