Veidai

2019.02.28 16:49

Edita Mildažytė mini gimtadienį: stenkimės džiaugtis ir džiuginti kitus

LRT TELEVIZIJOS laida „Gimę tą pačią dieną“, LRT.lt2019.02.28 16:49

Vasario 28-ąją žurnalistė televizijos laidų vedėja bei prodiuserė Edita Mildažytė švenčia 53-ąjį gimtadienį. Ji ne kartą sakė, kad gimtadienio dieną jos telefonas tiesiog kaista nuo sveikinimų, net ir mums šiandien nepavyko jai prisiskambinti, tad dalijamės žurnalistės pasakojimu LRT TELEVIZIJOS laidai „Gimę tą pačią dieną“.

Medikų šeimoje užaugusi Edita sako, kad paskutinėse klasėse net neabejojo, kad ir pati taps medike, tačiau pasirinko žurnalistikos studijas. Pradėjusi mokytis universitete ji iškart susirado skalbėjos ir lygintojos darbą „Lietuvos“ viešbutyje.

Nuo paauglystės maištavusi ir visuomet už lygybę kovojusi mergina čia sutiko ir pirmąją meilę – Gintautą. „Norėjau ištekėti ir išeiti iš namų, norėjau turėti savo namus ir savo šeimą“, – praėjusiais metais ji pasakojo LRT TELEVIZIJOS laidai „Gimę tą pačią dieną“. Norėdama išlaikyti šeimą, E. Mildažytė tuomet turėjo į vairių verslų, buvo įkūrusi reklamos agentūrą, kurioje sutiko dar vieną vyrą, taip pat Gintautą.

„Po ilgų svarstymų išsiskyriau su pirmuoju vyru. Atsisakiau man priklausančio turto ir alimentų vaikams,“ – sakė žinoma žurnalistė. Ji sukūrė šeimą ir kartu su antruoju vyru susilaukė dar vieno sūnaus.

„Vyras man leido jaustis karaliene, o aš jam. Tai buvo svarbiausia paslaptis. Kai visą gyvenimą vienas su kitu žaidi tą patį žaidimą, kažkas gero iš to išeina. Ir finalas buvo karališkas“, – apie laimingą antrąją santuoką su šviesaus atminimo G. Vyšniausku pasakojo žinoma žurnalistė.

Moteris įsitikinusi – reikia išmokti paprasto dalyko – klysti, nekaltinti savęs ir nekaltinti kitų. „Ir suprasti, kad jeigu padarei klaidą, reikia arba ją ištaisyti, arba kokiu nors būdu iš jos išsisukti, bet negyventi visą gyvenimą toje klaidoje. Juk visi mes jų darom. Niekas nenugyvena gyvenimo be klaidų ir niekas nenugyvena tobulo gyvenimo. Taigi, užtenka norėti to tobulo gyvenimo. Mes visi tiesiog gyvenam. Nueinam nuo gimimo iki mirties. Taškas. Ir toje atkarpoje reikia stengtis kiek galima daugiau džiaugsmo patirti pačiam ir kiek galima daugiau jo suteikt kitiems“, – tvirtino ji.

Plačiau apie E. Mildažytę, jos vaikystę, karjerą ir įvairius profesinius sumanymus – laidos „Gimę tą pačią dieną“ įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt