Veidai

2019.02.28 18:53

Prasideda prekyba „Eurovizijos“ bilietais: gali būti išpirkti akimirksniu

LRT.lt 2019.02.28 18:53

Ketvirtadienį 20 val. Lietuvos laiku bus pradėta priekiauti „Eurovizijos“ dainų konkurso bilietais. Izraelio nacionalinis transliuotojas patvirtino, kad Tel Avivo arenoje telpa apie 7 tūkst. žmonių, tačiau prekyboje bus tik 4,3 tūkst. bilietų.

Pamatyti „Euroviziją“ iš arti kasmet nori tūkstančiai šio konkurso gerbėjų, tačiau šiais metais, panašu, tai padaryti bus sunku. Ketvirtadienį 20 val. Lietuvos laiku prekyboje pasirodys bilietai į „Eurovizijos“ repeticijas bei tiesiogines pusfinalių ir finalo transliacijas, tačiau juos gauti pavyks ne kiekvienam.

Į Tel Avive įsiskūrusioje arenoje vyksiantį šou bilietus galės įsigyti vos 4,3 tūkst. žiūrovų, o likusios 3 tūkst. vietų bus skirtos Europos transliuotojų sąjungos nariams ir šalių delegacijoms. Pernai Portugalijoje, Lisabonoje „Eurovizija“ vyko arenoje, talpinančioje apie 20 tūkst. žiūrovų.

Gali būti, kad šiemet bilietai bus išpirkti akimirksniu. Praėjusiais metais pirmųjų paleistų bilietų į „Eurovizijos“ finalą neliko per 30 minučių.

Konkurso gerbėjus šiemet liūdina ne tik mažas bilietų skaičius, bet ir jų kainos – jos svyruoja nuo 183 iki 487 eurų. 2018-ųjų „Eurovizijoje“ pigiausias bilietas į renginį kainavo 50 eurų.