Veidai

2019.02.26 18:41

Pamatykite, kaip „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojas Jurijus atrodė mokykloje – atpažinti sunku

DELFI.lt 2019.02.26 18:41

Praėjusį šeštadienį nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje triumfavęs gražuolis atlikėjas Jurijus Veklenko nepalieka abejingų ne tik savo balsu. Net ir jam dalyvaujant atrankoje komisijos nariai vis primindavo, jog dėmesį jis prikausto ne tik balsu, tačiau ir patrauklia išvaizda.

Neseniai DELFI pasiekė skaitytojo siųsta nuotrauka, kurioje – dvyliktoje klasėje besimokantis Lietuvos atstovas šių metų Izraelyje vyksiančioje „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko. Žinomas vyras prieš beveik dešimtmetį atrodė visiškai kitaip. Na, o nuotraukai pasirodžius ir internete gerbėjai netruko pastebėti, jog, jei prie nuotraukos nebūtų parašyta jo pavardė, vargu ar pavyktų jį pažinti.

Laimėjęs nacionalinę atranką DELFI TV konferencijos metu J. Veklenko taip pat sakė, kad išvaizda nėra svarbesnė už talentą. Klausiamas apie sportą, kuriuo jis taip pat aktyviai užsiima, žinomas vyras neslėpė, kad tai reikalinga ne išvaizdai tobulinti, o išlaikyti susikaupimą ir turėti tikslią dienos rutiną.

Klaipėdoje gimęs, augęs ir mokęsis J. Veklenko būtent uostamiestyje ir pradėjo žengti pirmuosius žingsnius scenoje. Tiesa, muzikos mokyklos jis taip ir nebaigė. Balsingą vaikiną jau tada pastebėjo, tačiau didžioji sėkmė jo laukė tik persikrausčius į Vilnių ir pradėjus dirbti čia. Žinoma, ne viskas iš karto, tačiau įdedant daug darbo ir pastangų net ir drąsiausios svajonės tampa realybe.