Naujienų srautas

Veidai2019.02.26 11:51

„Eurovizija“ suvedė Migloko ir L. Somovo kūrybinius kelius: išgirskite „Rožių“ remiksą

LRT.lt 2019.02.26 11:51

„Man atrodo, kurį laiką jutome muzikinį ryšį ir tai tiesiog turėjo anksčiau ar vėliau įvykti!“ – apie bendradarbiavimą su Leonu Somovu sako Migloko. „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje ji atliko autorinę dainą „Rožės“, kurią išgirdęs L. Somovas iškart žinojo, kaip šis kūrinys suskambėtų jo studijoje. Šiandien Migloko ir L. Somovas pristato dainos „Rožės“ alternatyvią versiją, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Stebėjau visą „Euroviziją“ ir būtent „Rožės“ bendrame kontekste man pasirodė labai išskirtinis, originalus „gabalas“. Pagalvojau, kad būtų smagu sukurti jo gražų remiksą, iškart turėjau viziją, kaip daryčiau aš. Pasiūliau Migloko remiksuoti „Rožes“. Tuo pačiu buvo įdomu su ja susipažinti“, –  pasakoja L. Somovas.

„Žiauriai didelis komplimentas man, kad Leonas pamatė „Rožes“ ne kaip baigtinį, o tęsiamą kūrybinį procesą. Didelė garbė būti remiksuojamai L. Somovo, nes, mano manymu, jis – vienas kiečiausių muzikos prodiuserių Lietuvoje, ir šiaip mes su Leonu sutapome stilistiškai“, – džiaugiasi Migloko.

Abiem remiksavimas tapo atradimu. Ir, panašu, sėkmingu.

„Daina įgavo greito tempo didžiulį energijos užtaisą. Aš džiaugiuosi šiuo remiksu. Tikiuosi, kad jis patiks ir mūsų gerbėjams. Geras metas leisti tokį kūrinį: žiema baigėsi, saulė šviečia, nuotaika gerėja, ir „Rožių“ remiksas – kaip tik toks, nuotaikingas“, – sako L. Somovas.

Išgirskite Migloko ir L. Somovo „Rožių“ remiksą:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi