Veidai

2019.02.26 09:50

Naujas projektas „Dvi kartos“: scenoje varžosi netikėti duetai

Nuo vaikų iki scenos grandų – į LRT didžiosios studijos sceną pirmadienio vakarą lipo skirtingų kartų atstovai, liejosi dainos ne tik lietuvių, bet ir anglų, italų bei ukrainiečių kalbomis. Triukšmingai prasidėjo naujo muzikinio LRT TELEVIZIJOS projekto „Dvi kartos“ filmavimai.    

Scenoje pasirodžiusios poros – vienas kitam į mamas, tėčius ar vaikus tinkantys dainininkai, kurių amžiaus skirtumas mažiausiai aštuoniolika metų. Projekte dalyvauja 8 poros.

Steponas Januška ir Karina Krysko komisiją bandė sužavėti lyriška daina.

„Meilės duetai yra pavojingas žanras, Steponas yra džentelmenas ir jam turbūt buvo drovu žiūrėti į partnerę tokiu žvilgsniu, kokiu reikėtų žiūrėti per tokią dainą“, – šmaikštavo vienas iš komisijos narių Ramūnas Zilnys.

Liepa Mondeikaitė „Dviejose kartose“ dalyvauja su Alana Šport, kuri sužibėjo projekte „Du balsai  –  viena širdis“. Jos dainavo ukrainietišką dainą apie moterų stiprybę. Kūrinys yra populiarus net Didžiojoje Britanijoje ir JAV, bet, pasirodo, jį galima suprasti ir nemokant ukrainietiškai.

„Kalbos nesuprantu, bet teisingai jaučiau apie ką dainuojama“, – sakė komisijos narė aktorė Kristina Kazlauskaitė.

„Iš pradžių buvo neįdomu, nuobodu, o juk tai jūsų prisistatymas. Bet pasirodymas apsivertė aukštyn kojomis ir tada supratau, kad vyksta kova ir ji vyks iki projekto galo, tad bus nuostabu žiūrėti. Netapkite draugėmis, būkite tokios priešininkės kaip dabar“, – po Valerijos Iljinaitės ir Aistės Pilvelytės pasirodymo sakė komisijos narys Stanislavas Savickis-Stano, o K. Kazlauskaitė duetą apibūdino kaip besidraskančias furijas ir skyrė aukščiausius balus.

Projekte „Dvi kartos“ taip pat dalyvauja Nijolė Pareigytė ir Aleksandras Ivanauskas-Fara, Giedrius Arbačiauskas ir jo sūnus Nojus Arbačiauskas, Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė, Vaida Genytė ir Dainotas Varnas, Akvilė Kisielienė iš grupės „Queens of Roses“ ir Česlovas Gabalis. Laidą veda charizmatiškieji aktoriai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas.

„Dvi kartos“ LRT TELEVIZIJOS žiūrovus džiugins kiekvieną šeštadienį. Pirmoji laida bus rodoma kovo 2 dieną 21 val. Tai – visiškai naujas muzikinis televizijos projektas, kurio dalyviai – duetai, sudaryti iš skirtingų kartų atlikėjų. Nors jiems teks varžytis tarpusavyje, tačiau ne mažiau smagių netikėtumų galima laukti ir duetų nariams mėginant susipažinti su jiems mažiau pažįstamos kartos muzika.