Veidai

2019.02.25 11:37

Paaiškėjo daugiau Jurijaus varžovų: atstovus „Eurovizijai“ išsirinko Ukraina, Vokietija ir Vengrija

LRT.lt2019.02.25 11:37

Savaitgalį atstovą gegužės mėnesį Izrealyje, Tel Avive vyksiančiai „Eurovizijai“ išsirinko ne tik Lietuva – nugalėtojus jau turi dar trys šalys. Konkurse skambėsiančias dainas paskelbė Vokietija, Ukraina ir Vengrija, o pastarajai atstovaus 2017 „Eurovizijoje“ jau dalyvavęs ir į geriausiųjų dešimtuką patekęs dainininkas, rašoma portale wiwibloggs.com.  

Ukraina šiais metais „Eurovizijoje“ bandys visų dėmesį patraukti išskirtiniu šou. Šaliai atstovaus atlikėja MARUV, kuri atliks dainą „Siren Song“. Atlikėjos pasirodyme – daug gundymo ir choreografijos, kurioje – itin seksualūs judesiai.

MARUV – dainininkė, dainų autorė ir muzikos prodiuserė, kuri Ukrainos „Eurovizijos“ atrankoje „Vidbir“ taip pat dalyvavo prieš trejus metus. Savo palaikymą atlikėjai išsakė ne tik komisijos nariai, bet ir žiūrovai.

Įvertinkite Ukrainos pasirinkimą:

Atstovo „Eurovizijai“ paieškos savaitgalį baigėsi ir Vokietijoje. Čia pergalė atiteko merginų duetui „S!sters“, kurios atliko kūrinį „Sister“.

Nors pavadinimas sufleruoja kitaip, grupės narės –  Carlotta Truman ir Laurita – visai ne seserys. Judviejų dainos bedraautorė – žymi kanadiečių kompozitorė Laurell Barker, prisidėjusi ir prie šių metų Jungtinės Karalystės atstovo dainos „Bigger That Uns“. Beje, L. Barker svečiavosi ir Lietuvoje, nes mūsų atrankoje taip pat dalyvavo viena jos sukurtų dainų.

Įvertinkite Vokietijos pasirinkimą:

Vengrija taip pat jau išsirinko. Tiesa, tikriems „Eurovizijos“ gerbėjams nugalėtojo pristatinėti jau nereikia – juo tapo 2017 metais su daina „Origo“ šaliai atstovavęs Joci Pápai. Šį kartą jis dainuos kūrinį apie savo tėvą „Az én apám“.

Didžiajame atrankos finale Vengrijoje varžėsi keturi atlikėjai, o galutinis sprendimas atiteko tik televizijos žiūrovams, kurių favoritu ir tapo Joci Pápai. Atlikėjo daina – baladė, kurioje skamba dainininko muzikoje būdingi etniniai vengriški motyvai.

Įvertinkite Vengrijos pasirinkimą:

Vengrijos atstovo pasirodymas 2017-ųjų „Eurovizijoje“:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.