Veidai

2019.02.21 11:37

„Eurovizijos“ atrankos finale vietoje vieno Monikos Marijos kūrinio skambės Alen Chicco daina

LRT.lt 2019.02.21 11:37

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale su dviem kūriniais turėjusi pasirodyti dainininkė Monika Marija ketvirtadienio rytą paskelbė nesuprendusi, kad toliau kovą tęs tik su kūriniu „Light On“. Dėl šios priežasties atsilaisvinusią vietą finale užims penktas pusfinalyje likęs atlikėjas Alen Chicco, praneša „Eurovizijos“ organizatoriai.

Po dviejų pusfinalių į „Eurovizijos“ atrankos finalą pateko 8 dainos: Monikos Marijos „Light On“ ir „Criminal“, Jurijaus „Run With The Lions“, Justinos Budaitės-Junos „Strenght Of a Woman“, Henry & Tommy Modric „Neverpart“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ su daina „Mažulė“, Jurgis Brūzga su „CTRL ALT DELETE“ ir Jurgis DID & Erica Jennings su „Sing!“.

Tačiau Monika Marija nusprendė toliau konkurse dalyvauti tik su daina „Light On“. Atsižvelgiant į „Eurovizijos“ taisykles, dainininkei teks mokėti piniginę baudą, kurios dydis nustatytas taisyklėse.

Atsilaisvinusią Monikos Marijos vietą, patvirtina atrankos organizatoriai, užims antrajame pusfinalyje penktoje vietoje likęs Alen Chicco, atlikęs kūrinį „Your Cure“, nes jis surinko daugiau komisijos balų, nei kita pirmajame pusfinalyje penktą vietą užėmusi dalyvė. Toks sprendimas taip pat paremtas atrankos taisyklėmis, patvirtina vyriausiasis „Eurovizijos“ prodiuseris Audrius Grižadas.