Veidai

2019.02.16 22:08

Likus kelioms akimirkoms iki lemtingo eterio, „Eurovizijos“ dalyviai atskleidė, kas gali pakišti koją

Šeštadienį iš LRT didžiosios studijos vyks antrojo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio tiesioginė transliacija. Nuo popietės repetuoti pradėję atrankos dalyviai portalui LRT.lt sutiko atskleisti daugiau detalių apie būsimus pasirodymus. „Blogiausia, kas gali atsitikti – dėl ligos lūžti balsas, to labai nenorėčiau“, – sako pasveikti nespėjęs dainininkas Alen Chicco.

Ketvirtuoju numeriu pusfinalyje pasirodysianti atlikėja Paola Hart sako, kad jaudulį pakeitė malonus laukimas.

„Emocijos labai geros vien dėl to, kad esu užsibrėžusi tam tikrų tikslų. Esu labai patenkinta ir nekantrauju pasirodyti, nes noriu išpildyti kiekvieną mintį ir idėją, kurią turiu paruošusi. Man tai jau bus kaip laimėjimas. Dabar jaučiu daugiau ne jaudulį, o džiaugsmą, kad išmokau viską, ką buvau užsibrėžusi – beliko tik parodyti žmonėms. Tikiuosi, kad viskas pavyks taip, kaip norėjau“, – viltimis dalijasi atlikėja.

Ji sako, kad noras patekti į finalą – didžiulis, o sunkiausia bus dainuojant atlikti sudėtingą choreografiją. Tiesa, šįkart ji scenoje šoks ne viena – į porą pasikvietė šokėją.

„Kiekvieną kartą stengiuosi vis daugiau savęs įdėti. Šįkart turime naują choreografiją su šokėju – nėra labai paprasta ir šokti, ir dainuoti, bet norisi viską daryti kuo sunkiau ir save apkrauti, savęs negailėti tam, kad išspausčiau maksimumą. Labai tikiuosi, kad su tuo dideliu noru ir pastangomis, kurias įdėjome, pateksime į kitą etapą“, – sakė Paola Hart.

E. Genio/LRT nuotr.

Prieš repeticiją savo mintimis pasidalino ir Erica Jennings, šįvakar vėl pasirodysianti su Jurgiu Didžiuliu: „Dabar turėsime repeticiją, todėl labai noriu išgirsti, kaip viskas skamba. Labai daug dirbame su režisūrine puse – kaip turime stovėti prieš kameras. Manau, kad tikrai geriau atrodysime.“

Penktadienį atlikėjų pora pristatė dainos „Sing!” vaizdo klipą, kuris puikiai atspindi dainos idėją – kartu kviečia dainuoti kiekvieną žiūrovą.

„Vakar paleidome klipą, kuris labai gerai atskleidė, ką mes norime daryti. Ši daina yra apie žmonių subūrimą, norime, kad visi prisijungtų kartu dainuoti. Mūsų tikslas – apjungti visą Europą, kad dainuotų kartu su mumis, kartu su Lietuva“, – sako E. Jennings.

„Šiuo metu jaudulio nėra, bet vėliau, prieš pat pasirodymą, bus drugeliai pilve – visada taip būna. Būtų labai keista, jei tai dingtų, nes tada man būtų neramu. Bet kai pradedame dainuoti, viskas būna gerai – pradedu skraidyti ir viską pamirštu“, – priduria dainininkė.

Užkulisiuose taip pat sutiktas dainininkas Soliaris šiandien į sceną žengs dar labiau pasitikėdamas savimi – su grupe sukūrė naują pasirodymą, kuriame – daugiau šokio judesių ir akrobatinių triukų.

„Jaučiuosi gerai, esame pasiruošę, tik norisi viską maksimaliai padaryti. Galbūt per repeticiją parodėme ne 100 proc., bet per filmavimą padarysime maksimumą“, – sakė jis.

Atlikėjas taip pat išsakė norą patekti į konkurso finalą: „Norime sukelti konkurenciją tiems, kas laikomi lyderiais, bet žiūrėsime, kaip bus toliau. Dabar nejaučiame tokio jaudulio, koks buvo prieš pirmą kartą lipant į sceną. Dabar daugiau jaučiasi ramybė ir užtikrintumas. Norime viską padaryti kuo geriau.“

Pusfinalyje taip pat pasirodysiantis Alen Chicco atskleidė, kad koją gali pakišti prasta savijauta – atlikėjas nespėjo pasveikti nuo ligos, todėl nesijaučia visiškai tvirtai.

„Kol kas jaučiuosi nelabai gerai, nes truputį sergu, bet šiaip smagu. Kol kas dar neapsisprendžiu, ar labiau jaudinuosi, ar džiaugiuosi – turbūt sužinosiu vakare. Reikia dar truputėlį pailsėti, pamiegoti ir tada grįžti su daugiau jėgų“, – portalui LRT.lt sako dainininkas.

Praėjusį kartą scenoje surengęs teatrališką šou, Alen Chicco ir šįkart žada visus nustebinti, o pasirodymą papildys ryškūs sceniniai drabužiai – jis avės ilgaaulius aukštakulnius.

„Visada ryškiai atrodau. Šiaip šie batai patogūs, bet truputį spaudžia pirštus, bet nebaisu su tokiais pasirodyti. Blogiausia, kas gali atsitikti – dėl ligos lūžti balsas, to labai nenorėčiau. O šiaip esu gerai nusiteikęs“, – atviravo jis.

Šį šeštadienį pusfinalyje pasirodys ir komisijos bei žiūrovų numylėtinis Jurijus, kuris penktadienį portalui LRT.lt sakė, kad scenoje bando pajausti laisvę, apie kurią dainuoja kūrinyje „Run With The Lions“.

„Aš nieko nesitikiu. Einu nusiteikęs taip, kad čia ne konkursas, nors gal ir kvailoka taip sakyti. Vienas dainuosiu ant scenos ir galvosiu, kad nieko aplinkui nėra – komisijos, žiūrovų, dalyvių, nors realybėje viskas visai kitaip. Man tai padeda susikaupti ir iš savęs išspausti viską, kiek įmanoma daugiau ir pasirodyti ant scenos kiek galima profesionaliau“, – sakė Jurijus.