Veidai

2019.02.13 15:40

Izraelis išsirinko atstovą „Eurovizijai“: bandys pakartoti praėjusių metų sėkmę?

LRT.lt 2019.02.13 15:40

Antradienį Izraelyje įvyko televizijos šou „Rising Star“ finalas, kurio nugalėtojui atitenka teisė atstovauti šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Pernai nugalėjusi šalis ir šiemet į savo atstovą deda dideles viltis – juo išrinktas dainininkas Kobis Marimis, rašoma oficialiame „Eurovizijos“ tinklalapyje eurovision.tv.

Atlikėjas K. Marimis pernai baigė aktorystės studijas Tel Avive ir suvaidino keliuose spektakliuose. Tačiau nuo 13 metų jis mokėsi ir vokalo, kuris dabar jam atnešė sėkmę – ir komisija, ir Izraelio publika įvertino jo išskirtinį balsą ir stilių.

K. Marimis laikomas neįprastu ir kitonišku Izraelio pasirinkimu, nors favoritu jis buvo laikomas nuo pat atrankų pradžios, įvykusios dar lapkritį.

Praėjusiais metais pergalę „Eurovizijoje“ Izraeliui iškovojusi dainininkė Netta taip pat išreiškė palaikymą K. Marimiui – vos prasidėjus atrankoms, jo pasirodymą pavadino „viena mėgstamiausių šou akimirkų“.

Tiesa, kol kas daina, kurią naujasis Izraelio atstovas atliks gegužę Tel Avive vyksiančiame konkurse, neatskleista. Pagal konkurso taisykles, „Euroviziją“ laimėjusi šalis kitais metais į finalą patenka be atrankos, todėl K. Marimis pasirodys tik gegužės 18-ąją dieną – finale.