Veidai

2019.02.12 22:26

Dar dvi šalys išsirinko atstovus „Eurovizijai“: viena iš karto atsiduria finale

LRT.lt2019.02.12 22:26

Vis daugiau Europos šalių apsisprendžia dėl atstovų 2019-ųjų „Eurovizijoje“, Tel Avive – jau žinomos 8 konkurse dalyvausiančios dainos. Neseniai savo atstovus išsirinko dar dvi šalys – Juodkalnija, kuriai atstovaus grupė „D-Moll“ ir Jungtinė Karalystė, kuriai atstovaus atlikėjas Michaelis Rice`as, praneša portalas eurovision.com.

Ir Juodkalnija, ir Jungtinė Karalystė apie savo sprendimą pranešė praėjusią savaitę. Juodkalnijos atstovai dainuos pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 14-ąją, o viena „didžiojo penketo“ narių Jungtinė Karalystė iš karto atsiduria finale, vyksiančiame gegužės 18-ąją.

Juodkalnijos nacionalinėje atrankoje „Montevizija“ triumfavo grupė „D-Moll“, kurią sudaro šeši nariai – trys merginos ir trys vaikinai. Grupės stiprybė – vokalinės harmonijos ir ypatinga scenografija. Scenoje jie tapo natomis, o už jų stovėjo sienelė su penkline ir smuiko raktu.

Įvertinkite Juodkalnijos pasirinkimą:

Grupės daina „Heaven“ – apie skausmą ir tuštumą, kurią užpildo mylimas žmogus, ir kuris leidžia skrajoti padebesiais.

Savo atstovą taip pat išrinko Jungtinė Karalystė – į Tel Avivą šalis siųs atlikėją M. Rice`ą su daina „Bigger Than Us“. Už emocionalią atlikėjo baladę vieningai nubalsavo tiek komisija, tiek televizijos žiūrovai. Būtent publikai atiteko paskutinis žodis – tik jų balsas paskutiniame atrankos etape buvo lemtingas.

Įvertinkite Jungtinės Karalystės pasirinkimą:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt