Veidai

2019.02.11 12:25

„Poliarizuotų stiklų“ lyderis Š. Mačiulis: noriu save palyginti su dainuojančiu jaunimu

„Traukinio kryptis aiški – Izraelis, Tel Avivas. Kaip bus su stotelėmis – žiūrėsime, bet traukinys įsibėgėjo“, - LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako legendinės muzikos grupės „Poliarizuoti stiklai“ vokalistas ir lyderis Šarūnas Mačiulis, kuris dalyvauja nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su savo kūrybos daina „Traukinys“.

Po pirmojo pasirodymo Š. Mačiulio daina užminė mįslių. Kai kam pasirodė, kad priedainyje skamba rusiški keiksmažodžiai. Tačiau jis pats sako, kad jokių keiksmų dainoje nėra, o jos žinutė labai paprasta.

„Dainoje yra rytas, diena ir vakaras. Pagal kinų ir kitas filosofijas, rytas yra jaunystė, diena yra brandus amžius, o vakaras – senatvė. Ką jaunystėje tu pamiršai, to ieškai brandžiame amžiuje, tai guli ant palangės, tik tu nerandi, ieškai kažkur kitur. Tai supranti tik senatvėje, bet jau būna per vėlu“, – kalba Š. Mačiulis.  

Lietuvos roko legenda sako, kad „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauja, nes nori išbandyti savo jėgas ir pasilyginti su Lietuvos dainuojančiu jaunimu. Pasak jo, varžytis tikrai yra su kuo.

„Nesigailiu, kad dalyvavau. Grupės nariai sudvejojo, suabejojo. Kaip ir daugeliui, kurie dar nedalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje, yra baimė. Net kai kurie korespondentai klausia, ar nebijojote apsijuokti? Bet ką tai reiškia? Nukris kelnės netyčia ar kas?“ – svarsto Š. Mačiulis.

Atlikėjas pasirodys antrajame „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje šį šeštadienį, vasario 16 d.

Visas pokalbis su Š. Mačiuliu ir jo daina – laidos įraše.