Veidai

2019.02.02 16:45

Pasidairykite po „Eurovizijos“ užkulisius: G. Martirosianaitė pasakė, ar pati išdrįstų dalyvauti

„Kartais net neskaitau teksto, jį atsimenu ir leidžiu sau paimprovizuoti“, – sutiktas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos užkulisiuose apie kylančius iššūkius portalui LRT.lt sako jos vedėjas Giedrius Masalkis. Savo emocijomis, kurių nepamato televizijos žiūrovai, specialiame reportaže pasidalino ir kiti užkulisiuose sutikti „Eurovizijos“ dalyviai, komisijos nariai ir vedėjai.

Su G. Masalskiu konkursą vedanti Gabrielė Martirosianaitė per pirmąją atranką uždainavo kartu su Ieva Zasimauskaite ir parodė puikias balso galimybes. Tačiau paklausta, ar pati pasiryžtų dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, ji neskuba pateikti atsakymo.

„Juk yra posakis „niekada nesakyk niekada“. Esu gyvenime sakiusi dalykus, o jie paskui ateina lyg specialiai, tai kol kas sakau nežinau ir manau, kad geriausia, kai kiekvienas darome savo darbą. Džiaugiuosi gyvenime atradusi savo kryptį – darbą, kurį beprotiškai myliu. Tikiuosi, tai matosi ir tiems, kurie žiūri į mane scenoje“, – sako G. Martirosianaitė.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Užkulisiuose sutiktas komisijos narys, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys džiaugėsi, kad Lietuva turės iš ko rinktis: „Prisipažinsiu, kad po pirmųjų poros filmavimų lengviau atsidusau ir sakiau, kad tikrai yra dainų, kurios yra pakankamai stiprios ir įdomios bei galėtų visai gerai skambėti Izraelyje“

G. Masalskis kalbėjo apie iššūkius: „Iššūkis man yra tai, kad ilgą laiką nedirbau tokiame projekte ir man iššūkis visa tai prisiminti. Kartais net neskaitau teksto, jį atsimenu ir leidžiu sau paimprovizuoti.“

Antrąją dainą šiandien žiūrovams pristatysianti Monika Marija taip pat prabilo apie iššūkius. „Kol kas jokių iššūkių nematau, vienintelė kova vyksta tik mano pačios su savimi – kaip gerai galiu papasakoti savo istoriją, kaip gerai galiu susikaupti. Įsivaizduoju save toje scenoje ir labai norėčiau, kad mano daina ten atsidurtų“, – sako dainininkė.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Vieni „Eurovizijos“ užkulisiuose sutikti dalyviai atskleidė, koks būtų pirmas dalykas, kurį padarytų laimėjimo atveju, o kiti – net juokais prašė už juos nebalsuoti.

„Dainuosime džiazą, viską daromės patys. Man mažai kas ką gali paaiškinti. Nebūtina už mane balsuoti – žiūrėkite, kas patinka, už tą ir balsuokite. Man pakanka balsų ir be jūsų“, – juokavo duetu „Henry & Tommy Modric“ prisistatysiantis Tomas Sinickis.

Daugiau užkulisių akimirkų – specialiame reportaže (aut. – Ieva Ripinskytė).