Veidai

2019.01.31 13:30

Soliaris pristato dainą „Eurovizijai“: scenoje bus ne vienas

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.01.31 13:30

Šeštadienį vyksiančioje „Eurovizijos“ konkurso nacionalinėje atrankoje debiutuos į aktyvią muzikinę karjerą neseniai grįžęs atlikėjas Soliaris. Atlikėjas į šį atrankos konkursą žiūri labai rimtai, todėl konkursui pasitelkė didelį būrį pagalbininkų, kurie dirba tiek scenoje, tiek užkulisiuose, rašoma pranešime spaudai.

Kartu su Soliariu scenoje pasirodys naujai susibūrusi atlikėjų grupė, kuri „Eurovizijoje“ vadinsis „Foreign Souls“. Grupėje dainuojančios merginos Kamilė ir Katerina gyvena Londone ir bendradarbiauja su garsiomis muzikos įrašų kompanijomis. Jų solo programose dominuoja Rnb ir soulo stiliaus kūriniai. Grupės vyrukams Arminui, Benignui, Nerijui ir Soliariui taip pat prie širdies Rnb, soulo ir hiphopo stiliaus muzika.

Atlikėjas Soliaris teigė, kad „Eurovizijos“ atrankos konkurse nusprendė dalyvauti todėl, kad naujai gimusi daina „Song of My Life“ idealiai atitinka konkurso formatą.

„Ši daina yra energinga, gana linksma, o jos žodžiuose yra užkuoduota savita žinutė, kuri gali patikti Europos žiūrovams. Labai džiaugiuosi visa komanda, kuri sunkiai ir atkakliai dirbo, siekdama gero rezultato. Tikiuosi, mūsų bendro darbo rezultatą teigiamai ir žiūrovai, ir konkurso atrankos komisija“, – sakė Soliaris.

Soliario ir „Foreign Souls“ daina „Song of My Life“ apdainuoja gyvenimo kelionę, o jos pagrindinis herojus – laukinės sielos vaikinas, savotiškai pašėlusi asmenybė.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ ketvirtadienio rytą apsilankęs Soliaris taip pat sakė, kad dar sykį dalyvauti konkurse ilgai nesiryžo.

„Paskutinį kartą konkurse dalyvavau gal 2008 metais. Daugiau nesiryžau, buvau užsidaręs savo įrašų studijoje ir į stalčių kaupiau labai daug dainų. Galų gale, susitikau su visais muzikantais ir jie man sakė, kad galime eiti kaip komanda. Tada atsirado noras kažkur dalyvauti ir kažką parodyti“, – sako atlikėjas.

Atrankoje jau nusifilmavęs ir komisijos puikiai įvertintas Soliaris tikina, kad savo konkurentus atrankoje vertina palankiai: „Labai džiaugiuosi, pamačiau daug jaunų žmonių, kuriems iš tiesų reikėjo įdėti labai daug darbo. Mes čia studijoje tik sudainavome. Kitam pasirodymui esame pasiruošę dar stipriau.“

Soliario ir „Foreign Souls“ pasirodymą LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys jau šį šeštadienį, vasario 2 dieną per LRT TELEVIZIJĄ.