Veidai

2019.01.31 12:39

T. Sinickio projektas „Henry & Tommy Modric“ „Eurovizijoje“ tikisi Balkanų palaikymo

LRT.lt2019.01.31 12:39

Šį šeštadienį nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje paskutinė, 11-oji daina, bus apie tai, kad reikia turėti proto neišsiskirti su tais, su kuriais gyventi, atrodo, neįmanoma. Jos autorius – Tomas Sinickis, šiais metais į „Euroviziją“ įtraukęs ir bosine gitara grojantį Henriką Piktuižį.

Tomo santykis su gitaromis gerai žinomas: kitados jis, laisvos sielos rokeris, yra sudaužęs savo gitarą – supyko, kad grupė groja nepakankamai gerai. Šįkart – jokių gitarų. Ypač elegantiški džentelmenai „Henry & Tommy Modric“ auditorijai siūlo svingą, rašoma pranešime spaudai.

„Pamoka jaunimui: niekada nieko nespręskite, kai esate pikti, ir niekada nieko nežadėkite, kai esate laimingi ar apsvaigę. Mūsų atveju kaltas pastarasis variantas“, – juokiasi „Henry & Tommy Modric“.

Dainų kūrėjas T. Sinickis seniai sukūrė dainą „Neverpart“, tačiau ji visiškai netiko solinei programai. Bet, šimtaprocentiniu autoriaus įsitikinimu, tiko „Eurovizijai“, kurios didžiojoje scenoje įprastai dominuoja švediška ar slaviška popmuzika, o išsiskiriančių dainų – reta.

Pranešimo spaudai autorių nuotr.

„Atlikėjų, kurie galėtų atlikti šią dainą, nespėjau surasti, nes per vėlai pradėjau ieškoti. Kažkas pasakė: „Eik pats.“ Šalia stovėjo Henrikas. Pasakiau, nebent su Henriku. Henrikas pasakė „OK“. Ten, iš kur aš kilęs, atsisakyti žodžių yra ne fasonas. Taigi,dalyvaujame. Kadangi daina ir žanras yra taip toli nutolę nuo to, ką darome realybėje, kaip Žemė nuo Urano, reikėjo viską kardinaliai pakeisti: stilių, pavadinimą ir visa kita. Mes esame modričiai, nes ši pavardė iš karto prikausto dėmesį. Ji taip nebado akių kaip Messi, bet kartu yra solidaus futbolo ženklas. Be to, ji – kroatiška. Tad tikimės Balkanų palaikymo“, – kalba T. Sinickis.

Pasak jo, daina yra apie tai, kad ilgai kartu buvę žmonės galiausiai išprotėja, bet visgi turi užtektinai proto nesiskirti, nes buvimas kartu yra pragmatiškas dalykas. „Žinutė gali būti taikoma ir verslui, ir politikai. „Brexitas“ – tiesiai į dešimtuką“ , – sako T. Sinickis.

Kokia šio dueto laimėjimo strategija? „Lietuvos prodiuserių patikrinti metodai: gražūs drabužiai ant raudonojo kilimo, dėmesį prikaustančios grotažymės, visų tinklų infiltravimas ir, be abejo, visos LRT kūrybinės grupės terorizavimas“, – dėstė „Henry & Tommy Modric“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.