Veidai

2019.01.31 12:42

J. Brūzga pristatė eurovizinės dainos vaizdo klipą, kuriame – ir N. Bierancas

LRT.lt2019.01.31 12:42

Ketvirtadienio rytą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje penktą kartą dalyvaujantis dainininkas Jurgis Brūzga pristatė savo konkursinės dainos „CTRL ALT DELETE“ vaizdo klipą. Jame nusifilmavo ir socialiniuose tinkluose išgarsėjęs fotografas Naglis Bierancas.

Trečiadienį portalo LRT.lt studijoje apsilankęs J. Brūzga pasakojo, kad šįkart konkurse jam svarbi dainos „CTRL ALT DELETE“ žinutė. Ji kalba apie šiuolaikinius žmones, kurių kasdienybėje vyrauja išmaniosios technologijos.

„Man šiais metais labiausiai svarbu tai, kad einu turėdamas mintį – daina svarbi ir aktuali šiandien. Tie kompiuterio klavišai simbolizuoja visų prietaisų išjungimą ir ištrūkimą, pabuvimą su savimi, su artimais žmonėmis“, – sako atlikėjas.

„Bet norisi tai pateikti linksmai, nemoralizuoti, atspindėti tai, kas suteikia džiaugsmą. Telefonų mūsų gyvenime labai daug ir jie reikalingi, bet kartais taip gera jį padėti į šalį ir pabūti su savo šeima, mylimais žmonėmis“, – priduria jis.

Dainos vaizdo klipe – pats J. Brūzga, šokantis prie automobilio ir mergina, kadre persirenginėjanti ir besinaudojanti mobiliuoju telefonu. Klipo pabaigoje į atlikėjo automobilį įsėda N. Bierancas.

Dainos „CTRL ALT DELETE“ vaizdo klipą galite pamatyti ir įvertinti čia:

J. Brūzgos pasirodymą atrankoje galite pamatyti čia:

Patekęs į „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį, J. Brūzga žadėjo scenoje pasirodyti ne vienas – kartu su juo bus ir šokėjai. Atrankos pusfinaliai vyks vasario 9 ir 16 dienomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.