Veidai

2015.09.08 13:45

Susipažinkite – Pulkininkas Miau, pūkuočiausias katinas pasaulyje (nuotraukos)

LRT.lt2015.09.08 13:45

Pulkininkas Miau (angl. Colonel Meow) – dvejų metų persų veislės katinas, gyvenantis Los Andžele, tapo Gineso rekordininku kaip ilgiausio kailiuko savininkas. Katinas,

Pulkininkas Miau (angl. Colonel Meow) – dvejų metų persų veislės katinas, gyvenantis Los Andžele, tapo Gineso rekordininku kaip ilgiausio kailiuko savininkas.

Jau anksčiau išgarsėjęs interneto platybėse, šis įspūdingas pūkuotukas oficialiai pripažintas Pasaulio Gineso rekordininku, skelbia upi.com.

Dvimetis Himalajų-persų veislės katinas dėl rekordiškai ilgų savo kailinių buvo karūnuotas išmatavus 10 plaukelių ilgio vidurkį, kuris pasirodė išties įspūdingas – 22,87 cm.

„Mes žinojome, kad auginame geriausią katiną pasaulyje, o dabar tai liudija ir Gineso pasaulio rekordas“, – džiaugėsi Pulkininko šeimininkė Anne Marie Avey.

Pasak šeimininkės, nors neįtikėtino ilgio katino kailiuką ji du-tris kartus per savaitę kruopščiai  iššukuoja, po namus vis vien mėtosi jo plaukų kuokštai.

„Jo kailis toks tankus – norėdami tinkamai jį iššukuoti, tai darome dviese. Namuose viskas padengta jo plaukais, įskaitant ir mus pačius. Kartais man atrodo, kad nieko kito nedarau, tik juos siurbiu“, – pasakojo A. M. Avey su draugu Ericu Rosario.

Beje, Pulkininkas Miau turi ir savo Facebook paskyrą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt