Veidai

2019.01.29 15:40

Suomijai „Eurovizijoje“ atstovaus pasaulinį hitą „Sandstorm“ sukūręs Darude

LRT.lt 2019.01.29 15:40

Po ilgų spėlionių, kas „Eurovizijoje“ atstovaus Suomijai, nacionalinis transliuotojas „YLE“ pagaliau oficialiai patvirtino, kad šalies atstovu taps garsus muzikos didžėjus ir prodiuseris Darude, daugeliui geriausiai žinomas kaip hito „Sandstorm“ autorius, rašoma tinklaraštyje wiwibloggs.com.  

Šią žinią Suomijos nacionalinis transliuotojas pranešė vaizdo reportažu, kuriame Darude džiaugiasi tekusia garbe. „Tai didelis iššūkis ir neapsakoma garbė. Dariau daugybę įvairiausių dalykų, pasirodžiau didelėms publikoms, tačiau su šiuo televizijos šou niekada nedirbau. Kai gavau pasiūlymą, negalėjau jo atsisakyti“, – sakė jis.

Darude – kurio tikrasis vardas Ville Virtanen – pristatys tris dainas, už kurias galės balsuoti suomiai ir tarptautinė ekspertų komisija. Išrinkta daina ir bus ta, su kuria Darude gegužės 14 dieną pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.

Tiesa, kūrinį Darude atliks ne vienas – jam į pagalbą stos vokalistas Sebastianas Rejmanas. Trys pretenduojančios laimėti dainos bus pristatytos vasario 8, 15 ir 22 dienomis.

Darude visame pasaulyje išgarsėjo tada, kai 1999 metais pasirodė jo kūrinys „Sandstorm“, netrukęs tapti tikru hitu.