Veidai

2019.01.30 10:21

V. Iljinaitės dainos autorius yra sukūręs „Euroviziją“ laimėjusį kūrinį

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.01.30 10:21

„Tai tvirčiausias ir stipriausias mano pasirodymas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ patikina atlikėja Valerija Iljinaitė. Tekstą jos dainai sukūrė Charlie Mason, dirbęs suryškiausiomis užsienio žvaigždėmis ir kažkada sukūręs konkurse nugalėjusią dainą „Rise Like a Phoenix“.

V. Iljinaitė šių metų pasirodymą nacionalinėje atrankoje vadina savo stipriausiu pasirodymu: „ o studijų Londone ir šiokios tokios pertraukos, tai buvo rimčiausias mano darbas, kuriam labai atsakingai ruošiausi. Nebuvau susitelkusi vien tik į „Euroviziją“, nes pagrindinis tikslas buvo tiesiog labai geras kūrinys. Šiemet jaučiuosi tvirčiausiai, nes sudėta labai daug darbo.“

Ji neslepia, kad teko padirbėti, kad kūrinys „Scars are Beautiful“ suskambėtų taip, kaip ji norėjo, nors tekstas atkreipė jos dėmesį iš karto.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Pirmiausia atkreipiau dėmesį į dainos tekstą. Tik vėliau sužinojau, kad jo autorius – Charlie Masonas, kuris kūrė dainas užsienio žvaižgdėms: Miley Cyrus, Conchita Wurst ir kt.

Aš žinojau, kaip ji turi skambėti, norėjau daugiau jėgos. Žinojau į ką kreiptis ir pavyko taip kaip norėjau – energingai, dramatiškai, su šiek tiek elektronikos“, – pasakoja atlikėja.

Parengė Eimantė Juršėnaitė.

Visas pokalbis su V. Iljinaite ir daina „Scars are Beautiful“ – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt