Veidai

2019.01.28 15:55

„Eurovizijos“ dalyvė I. Juodeikienė dėl muzikos pasiryžo mesti darbą vaikų darželyje

„Gali tekti palikti mylimą darbą, tačiau norisi dar padirbėti su muzika“, – LRT sako nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaujanti dainininkė Indrė Juodeikienė. Jau šį šeštadienį, vasario 2-ąją dieną jos pasirodymą išvys ir LRT TELEVIZIJOS žiūrovai.

I. Juodeikienė „Eurovizijos“ žiūrovams atliks dinamišką šokių muzikos kūrinį „Bad Option“. Ji sako, kad tai nauja, klausytojams ir žiūrovams dar negirdėta ir nematyta jos pusė, nes iki šiol dainininkė atliko lyrišką muziką.

„Dabar į konkursą einu atsinaujinusi. Manau, kad viskas pavyko, gavau atsiliepimų iš savo vyro, kad buvo gerai, ką išgirstu retai. Jis artimiausias mano kritikas. Tiesa, šalia nebuvo visos šokėjų gvardijos, su kuria galėtume perteikti visą dainos žinutę, bet šeštadienį žiūrovai tikrai pamatys viską.“

Vis dėlto, savo pasirodymu, kurį jau įvertino konkurso komisija, dainininkė patenkinta ir sako, kad jai itin svarbi dainos prasmė – nori, kad ją suprastų ir klausytojas.

„Su manimi pasirodo šokėjai Dominyka ir Kamilė. Jie, kaip ir aš – iš pajūrio. Taip pat pritariančioji vokalistė Edita. Šį kurinį atradau aš, klausiau ir kitus, tačiau vis grįžau prie jo. Man jis turi žinutę, kas muzikoje yra labai svarbu, taip pat daina ritminga“, – teigia I. Juodeikienė.

Kretingoje gyvenanti atlikėja dėl muzikinės karjeros net planuoja keltis į Vilnių ir išeiti iš darbo – dainininkė dirba darželio auklėtoja. „Deja, gali tekti palikti mylimą darbą. Tačiau norisi dar padirbėti su muzika. Ilgos kelionės vargina. Turbūt bus ir viena kita ašara“, – tikina ji.

Net pasibaigus „Eurovizijos“ atrankoms I. Juodeikienė neketina sustoti kurti muziką – sako, kad laukia dideli darbai: „Planuoju rašyti naujas dainas, nusimato ir projektų, viskas vyks labai greitai. Spėsime persikelti, o tada prasidės ir mano darbai čia.“

I. Juodeikienės dainą „Bad Option“ galite išgirsti čia: