Veidai

2019.01.16 10:27

Išleistas J. Didžiulio ir E. Jennings eurovizinis singlas „Sing!“

LRT.lt 2019.01.16 10:27

Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings, kurie prieš savaitę oficialiai patvirtino kartu sieksiantys atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse, išleido eurovizinį singlą „Sing!“, rašoma pranešime spaudai.

Žinomų dainininkų pora publikai kol kas buvo pristačiusi gyvai atliktą dainą, o nuo šiandien oficialus singlas „Sing!“ yra prieinamas visiems muzikos mėgėjams. Oficialaus dainos įrašo jau galima klausytis „YouTube“ kanale, netrukus jis bus prieinamas „Spotify“ ir kitose muzikos transliacijų platformose.

„Daina gali labai daug. Ji tampa dar galingesnė, kai ją dainuojame. Daina yra tai, kas jungia žmones, todėl susirinkę mes dainuojame. Apie tai ir yra daina „Sing!“, – tvirtina Jurgis ir Erica.

Idėja sukurti dainą „Eurovizijai“ gimė prieš porą metų, kai Erica dalyvavo 2016-ųjų konkurso atrankoje. „Tada prižadėjau, kad parašysiu kūrinį „Sing!“ – galingą dainą apie dainavimą. Norime, kad ši daina sujaudintų ir paveiktų žmones, pažadintų genuose užkoduotą norą dainuoti kartu“, – sako J. Didžiulis.

„Tai kūrinys apie dainavimo galią, apie tai, ką dainavimas gali suteikti klausytojui: vienybę, taiką, ramybę, prasmę ir bendrystę“, – teigia E. Jennings.

Duetas jau gyvena „Eurovizijos“ ritmu ir netrukus pradės kovą konkurso atrankoje ir netrukus planuoja pristatyti ir dainos „Sing!“ vaizdo klipą.

Abu atlikėjai anksčiau jau dalyvavo didžiajame „Eurovizijos“ konkurse. E. Jennings kartu su grupe „Skamp“ ir daina „You Got Style“ 2001 m. Danijoje užėmė 13 vietą, o J. Didžiulis kartu su savo grupės „InCulto“ daina „Eastern European Funk“ Norvegijos sostinėje Osle vykusiame konkurse dalyvavo 2010 m.