Naujienų srautas

Veidai2019.01.12 19:54

Kolumbiečio L. Cruzo pragyvenimo šaltinis – buvimas transformeriu

Kolumbijos Bogotos mieste jau 8-erius metus Luisas Cruzas stebina praeivius ir vairuotojus. Dėl to jis pelnytai vadinamas žmogumi transformeriu.

L. Cruzas metė darbą ir ėmė rengti pasirodymus, įkvėptus fantastinio filmo „Transformeriai“. Kasdien vilkėdamas kartoninį kostiumą jis pasirodo prie to paties Bogotos šviesoforo. Luisas sako, kad per dieną kartais pavyksta užsidirbti iki 20-ties dolerių.

„Pastaruosius aštuonerius metus esu vadinamas Kolumbijos transformeriu. Ir tas laikas praėjo kaip kino filmas – buvo ir dramos, ir veiksmo, džiaugiausi, liūdėjau, buvo sunkių, gražių dienų... Bet, kalbant rimtai, tai smagu. Suteikiu džiaugsmo žmonėms, mano šeima taip pat džiaugiasi. Džiaugiuosi ir aš“, – teigia L. Cruzas.

Idėja persirengti būtent transformeriu jam kilo stebint fantastinį filmą. Kostiumus vyras pasigamina pats. Sako pradėjęs šią veiklą, nes senasis darbas netenkino ir norėjosi bent truputi geresnio gyvenimo. Sukurti tokį kostiumą gali užtrukti ir kelias savaites, tačiau jam padeda šeima.

Daugiau – įraše:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi