Veidai

2019.01.10 11:45

J. Didžiulis ir E. Jennings pristatė dainą „Eurovizijai“: dainos išsaugo prisiminimus

LRT.lt 2019.01.10 11:45

Abu savo jėgas didžiojoje „Eurovizijoje“ jau išbandę Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings nusprendė vėl dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Ketvirtadienį E. Jennings socialiniame tinkle pasidalino dainos „Sing!” vaizdo klipu ir sako, kad tiki pergale.

„Oficialu! „Sing!“ – tai mūsų 2019-ųjų „Eurovizijai“ skirta daina. Aš ir mano talentingasis vyras suvienijome turimas pajėgas, nes tikime, kad ši daina turėtų laimėti! Ir taip, aš vėl šokinėsiu iš šaldytuvų, dainuosiu nuo stogų ir ateinančiu metu tiesiog gyvensiu Eurovizija. Ready?“ – socialiniame tinkle rašo E. Jennings.

Kartu su vyru, atlikėju J. Didžiuliu jie „Eurovizijoje“ prisistatys kaip Jurgis Did & Erica Jennings. Dainininkė praneša, kad judviejų daina – apie dainavimą, kuris gali tapti savotiška terapija.

„Sing!“ yra apie dainos galią ir pirmykštę jos jėgą suburti žmones. Dainavimas mus gydo, leidžia su kitais dalintis istorijomis bei giliausiais jausmais, o neretai dainos išsaugo mūsų mieliausius, galbūt ir skausmingiausius prisiminimus. Apie tai ir yra dainavimas“, – rašo E. Jennings.

Dainininkė dėl dainos sėkmės neabejoja: „Kai žinai, kad kažkas yra tikrai teisinga, belieka sekti savo širdimi ir tokiai beprotiškai kelionei turiu geriausią partnerį ir nuostabią komandą, tvirtai palaikančią mūsų užnugarį.“

LRT.lt primena, kad E. Jennings „Eurovizijoje“ su grupe „Skamp“ ir daina „You Got Style“ dalyvavo 2001 metais, o J. Didžiulis – 2010 su grupe „InCulto“. Tuomet grupė atliko kūrinį „Eastern European Funk“.

Naują poros dainą galite išgirsti čia: