Veidai

2019.01.08 12:14

Škotijoje gyvenanti atlikėja Paola Hart pristatė kūrinį „Eurovizijai“: įkvėpė namų ilgesys ir netektis

„Man ši daina – ilgesys, viltis, kad vieną dieną būsi su tuo, su kuriuo dabar būti negali“, – kalbėdama apie savo kūrybos dainą nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai sako dainininkė, muzikinių projektų dalyvė Paola Hart. Škotijoje studijuojanti atlikėja tikina, kad pasiilgsta šeimos, o neseniai sukrėtusi artimo žmogaus netektis įkvėpė emocijas išlieti kūryboje.

Antrojoje atrankoje Paola Hart atliks savo kūrybos kūrinį „I`ll Be Alright“. Dainininkė sako stebėjusi ir pirmąją atranką, tačiau nesijaučia už nieką pranašesnė.

„Iš pradžių sakiau, kad nestebėsiu, nes pradėsiu jaudintis. Paskui pagalvojau, kad reikia žiūrėti, kaip viskas vyksta. Tikrai labai daug talentingų žmonių“, – sako Paola Hart.

Dalyvauti „Eurovizijoje“ jauna atlikėja nusprendė ne atsitiktinai: „O kada daugiau, jei ne dabar? Galbūt kitais metais negalėsiu, o gal kitais metais manęs iš viso nebebus. Reikia apie viską pagalvoti. Noriu išnaudoti kiekvieną minutę, o muzika man svarbiausias dalykas. Noriu padaryti viską, ką galiu, iš savęs išspausti maksimumą. Šiais metais turiu puikią dainą, kurią rašiau apimta ilgesingų ir sunkių emocijų.“

„Į „Euroviziją“ einu ne norėdama kažką nugriauti ir pasakyti, kad „aš būsiu geriausia“. Einu dėl to, kad myliu savo dainą, kurią pati parašiau – tai lietuviškas produktas. Tiesiog noriu atiduoti dainos žinutę ir nesistengti kažko įrodyti“, – priduria ji.

Pasak Paolos, daina kalbės apie meilę ir ilgesį: „Dainos žinutė ta, kad žmogus tiki meile, dėl jos kovoja. Taip pat, kad kurti yra kur kas sunkiau, nei sugriauti. Visiems linkiu kurti, o ne griauti. Man ši daina – ilgesys, viltis, kad vieną dieną busi su tuo, su kuriuo dabar būti negali. Tai gali būti bet kas – vaikinas, močiutė, šuo, net tie, kurių nebėra. Tai viltis, kad dar susitiksime.“

Dainininkė gyvena Škotijoje ir sako, kad pasiilgsta atrimųjų. „Ilgiuosi savo šeimos, esu labai prisirišusi. Be to, neseniai netekau artimo žmogaus. Kai tai atsitinka, atrodo, kad griūna pasaulis. Bet paskui supranti, kad viskas taip nesibaigia ir mes dar nesusitiksime, taip daug lengviau“, – sako atlikėja.

Nors pasirodymo detalių neatskleidžia, dainininkė tikina, kad yra pasiruošusi kovoti: „Einu ryžtingai nusiteikusi ir su mintimi, kad ši daina gali keliauti toliau.“