Veidai

2019.01.03 19:45

Paaiškėjo: „Eurovizijos“ scena Tel Avive primins deimantą, sugrįžta LED ekranai

LRT.lt 2019.01.03 19:45

Prieš pat naujuosius atskleista dar daugiau gegužę Izraelyje, Tel Avive vyksiančios Eurovizijos detalių. Nacionalinis Izraelio transliuotojas KAN paviešino nuotrauką, kurioje – dizainerio Floriano Wiederio suprojektuotas „Eurovizijos“ scenos maketas. Iš jo ir kitų paskelbtų dokumentų matyti, kad į didžiojo konkurso sceną po metų pertraukos sugrįžta LED ekranai.

Kaip pranešama puslapyje eurovisionworld.com, F. Wiederis „Eurovizijos“ scenos dizainą kuria jau šeštąjį kartą. Jo dizainai taip pat papuošė pernykštę Lisabonos, 2017-ųjų Kijevo, 2015-ųjų Vienos, 2012-ųjų Baku ir 2011-ųjų Diuseldorfo scenas.

F. Wiederis – vienas žymiausių televizijos scenų dizainerių, dirbęs su tokiais projektais, kaip MTV apdovanojimai, „America‘s Got Talent“, taip pat kūrė scenos dizainus atlikėjų Beyonce, Jennifer Lopez koncertams.

KAN paviešintoje nuotraukoje matyti, kad šių metų scenos dizainą įkvėpė deimantai. Deimanto formos scenoje bus keturi podiumai su pakylomis ir laiptais, du tilteliai ir 300 trikampio formos LED ekranų. Dominuojančios spalvos – juoda ir rožinė.

KAN Eurovision Israel nuotr.

2018 metais vykusioje „Eurovizijoje“ Lisabonoje buvo atsisakyta LED ekranų, tačiau šiais metais jų bus itin daug – žadama, kad scenoje bus pakabinta net apie 900 kvadratinių metrų LED konstrukcijų.

Taip pat pranešama, kad šių metų „Eurovizijos“ arenoje tilps mažiausiai 7,5 tūkst. žiūrovų, taip pat bus skirta stovimos vietos konkurso fanams, įsigijusiems specialius fanų zonos bilietus.