Veidai

2018.12.31 11:53

Lenkijoje atidarytas įspūdingas sniego atrakcionas

15min.lt 2018.12.31 11:53

Lenkijoje sekmadienį atidarytas didžiausias sniego labirintas ne tik šalyje, bet ir visame pasaulyje. Pagaliau sulaukus tinkamų orų, ketvirtus metus iš eilės Lenkijos žiemos sostinėje – Zakopanėje – pradėjo veikti „Snowlandia“.

Praėjusiais metais šis Lenkijos atrakcionas sulaukė ir daug tarptautinės žiniasklaidos dėmesio, tad šiemet atidarymo dienos buvo itin laukta. Tačiau neįprastai šilti orai vis tirpdė sniegą ir ledą, tad labirinto atidarymas buvo kelis kartu atidėtas.

Kokio dydžio plotą atrakcija užima šiemet, dar neskelbiama. Praėjusiais metais labirintas buvo išsiraitęs 2,5 tūkst. kv. metrų plote.

Labirintas šalia Tatrų kalnų veikia kasdien nuo 10 iki 22 val. Bilieto kaina vienam asmeniui – 18 zlotų (4,2 Eur). Visas kainas galite rasti čia.

Pramoga „Snowlandia“ parke yra ne tik labirintas, bet ir daugiau žiemos pramogų. 16 metrų aukščio pilyje iš sniego – salės, tuneliai, net slapti išėjimai, galima nuo terasos pasigėrėti atsiveriančia gražia panorama.

Atidarytas ir mini zoologijos sodas, o sausio mėnesį bus atverti ir Sniego karalienės rūmai – pastatas iš ledo ir sniego, kuriame bus lenkų skulptorių sukurti darbai iš ledo. Žinoma, čia galima ir slidinėti.

Tikimasi, kad labirintą pavyks išlaikyti iki kovo, tačiau, žinoma, tai priklausys nuo oro sąlygų.