Veidai

2018.12.18 11:58

„Eurovizijos“ atrankoje dalyvausiantis J. Veklenko pristato šventinį kūrinį „Nutinka visko“

LRT.lt 2018.12.18 11:58

Ateinančių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje  dalyvauti ir nustebinti konkurso gerbėjus besiruošiantis dainininkas Jurijus Veklenko nesėdi sudėjęs rankų. Prieš pat gražiausias metų šventes atlikėjas pristato šventine nuotaika alsuojantį kūrinį „Nutinka visko“, rašoma pranešime spaudai.

Talentingo atlikėjo muzikinėje karjeroje gausu skirtingų projektų, kuriuose susiformavo tai, kas dabar džiugina gerbėjus. Pasak paties Jurijaus, daina, kurią šiandien pristato – vieno iš etapų pabaiga.

„Tiesą sakant, šioje dainoje yra nemažai to, kas buvau. Muzika keičiasi, nes keičiuosi aš kaip atlikėjas. Noriu, kad ši šventiškai rokenroliška daina atrastų savo klausytoją ir taip pat primintų mano paties muzikinio kelio pradžią, kuomet dar buvau grupėje „Rolikai“. Naujus metus pasitiksiu su naujais vėjais. Jų labai laukiu“, – atvirauja vaikinas.

Išskirtinio vokalo dainininkas atvirauja, kad į ateinančius metus jis telkia visas jėgas, o jo dalyvavimas būsimoje „Eurovizijos“ atrankoje yra ambicingas ir su konkrečiu tikslu – laimėti.

„Mano apsisprendimas išmėginti save „Eurovizijos“ atrankoje nėra tiesiog noras dalyvauti. Tai ilgai svarstytas ir apgalvotas sprendimas. Tikiu daina, kurią ketinu jau greitai pristatyti, turiu puikią komandą ir netgi patirties šio konkurso scenoje, tiesa, kaip pritariamasis vokalistas“, – užtikrintai pasakoja Jurijus.

Palikdamas intrigą dėl konkursinio kūrinio, atlikėjas teigia, kad prieš gražiausias metų šventes siūlo pasimėgauti kūriniu „Nutinka visko“. Ši daina – pozityvumo kupinas ir šventine nuotaika alsuojantis atlikėjo kreipimasis į nuolat skubančius žmones.

„Labai noriu, kad klausytojai pasisemtų pozityvumo ir šventiniu periodu pajaustų tai, ką ir turėtų jausti – džiugesį, laimę ir supratimą vienas kitam. Per šventinį skubėjimą kartais pamirštame, kas yra tikra ir svarbiausia“, – teigia dainininkas.