Naujienų srautas

Veidai2018.12.07 15:38

Izraelis renkasi „Eurovizijos“ vedėjus: realiausia pretendentė – žymus supermodelis

LRT.lt 2018.12.07 15:38

Iki didžiojo „Eurovizijos“ dainų konkurso Izraelyje likus penkiems mėnesiams, kol kas apie milijonus europiečių prie televizijos ekranų sukviečiantį renginį žinoma nedaug. Nors oficialaus pranešimo apie tai, kas taps 2019 metų „Eurovizijos“ vedėjais dar nėra, Izraelio žiniasklaida neabejoja, kad viena jų taps garsiausias šalies supermodelis ir verslininkė Bar Refaeli, rašoma tinklaraštyje wiwibloggs.com.

Manekenė B. Refaeli žinoma visame pasaulyje, ne kartą pozavo garsių žurnalų viršeliams, dirbo su prestižiniais mados ženklais, aktyviai užsiima visuomenine, labdaringa veikla.

Izraelio žiniasklaida skelbia, kad B. Refaeli „Euroviziją“ ves kartu su televizijos ir radijo laidų vedėjų Erezu Talu. Tiesa, kol kas konkurso organizatoriai šios informacijos nepatvirtino – vyksta derybos su Europos transliuotojų sąjunga.

B. Refaeli turi patirties ir televizijoje – veda populiarų muzikinį šou. Su modeliu galimai renginio vedėju tapsiantis E. Talas jau turi eurovizinės patirties – komentavo 2018-ųjų konkursą ir pirmasis paskelbė apie Izraelio atstovės Nettos pergalę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi