Naujienų srautas

Veidai2018.11.27 14:37

„Eurovizijos“ atrankose vėl dalyvaus linksmieji „Twosome“: to pasaulyje dar niekas nedarė

„Užteks per ašaras ir verkimą save rodyti Europai – reikia humoro“, – portalui LRT.lt sako 2018 metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje žiūrovų simpatijas pelniusios grupės „Twosome“ narys Paulius Šinkūnas. Jis atskleidžia, kad pernai dainą „Hello“ 35 užsienio kalbomis sudainavę ir nuotaikingą pasirodymą pristatę „Twosome“ vėl sugrįš į „Eurovizijos“ sceną – šįkart ruošia tai, ko pasaulis dar neregėjo.

Atrankoje į 2018 metų „Euroviziją“ grupė „Twosome“ neliko nepastebėta – šmaikštų pasirodymą, kurio išskirtinumu tapo flamingo kostiumą apsirengęs aktorius Zigmantas Baranauskas, puikiai įvertino tiek komisija, tiek žiūrovai.

Įkvėpti pernykštės sėkmės, grupės „Twosome“ nariai atskleidžia ir vėl dalyvausiantys atrankoje. „Likus pusmečiui iki „Eurovizijos“, pradėjo kirbėti mintis, kad galbūt reikėtų vėl atkurti „Twosome“ projektą. Supratau, kad žmonėms tikrai patiko ir pasiteisino mano ambicija, kad užtenka per ašaras ir verkimą save rodyti Europai – reikia humoro“, – portalui LRT.lt tvirtina P. Šinkūnas.

Pasak jo, idėja naujai dainai gimė Z. Baranauskui. „Mes su Justinu Stanislovaičiu, trečiuoju grupės nariu, esame pakankamai „nurauti“, kad pasirašytume visokioms avantiūroms – tai jau įrodėme. Šiame pasirodyme privertėme dainuoti ir Zigmantą. Dainoje vėl yra idėja, „cinkelis“, įsimintinas priedainis, tinkantis žmonėms, mėgstantiems lengvą muziką“, – tikina P. Šinkūnas.

Dainos autoriai – patys grupės nariai, o aranžuotę jai sukūrė J. Stanislovaitis. P. Šinkūnas kol kas neatskleidžia, apie ką bus naujoji daina, tačiau žada nepamirštamą įspūdį.

V. Radžiūno/LRT nuotr.

„Dainos mintis susijusi su tekstu. Mums svarbi dainos žinutė – ji neįmanoma be gero teksto. Dedu galvą ir pažadu, kad tikrai būsite nustebę. Gal tai skambi frazė, bet to tikrai nėra buvę pasaulyje. Jeigu visomis kalbomis kažkas ir buvo bandęs dainoje pasisveikinti, to, ką dabar darysime, galiu garantuoti, tikrai nebuvo“, – intriguoja P. Šinkūnas.

Apie savo sugrįžimą šiandien atlikėjai praneša ir vaizdo žinute gerbėjams:

Pagrindiniai aspektai, kurie lems pasirodymo išskirtinumą, vis dar dėliojami repeticijose, sako jis. Nors kol kas grupės nariai repeticijoms susitinka retai, ruošia išskirtinį pasirodymą: „Kadangi pats galvoju pasirodymus televizijoms, turiu viziją. Sugalvojome formatą, vaizdas scenoje bus visiškai kitoks. Dabar dėliojami paskutiniai štrichai, nes noriu, kad žmonės pasirodymą įsimintų taip gerai, kaip praėjusį kartą. Žinoma, šį kartą nebus flamingo. Tikėtis tikrai yra ko.“

Kaip portalui LRT.lt sako P. Šinkūnas, didžiausias „Twosome“ lūkestis – pasirodymu paliesti kuo daugiau žmonių.

V. Radžiūno/LRT nuotr.

„Ne kartą važiavau į didžiąją „Euroviziją“ ir galiu pasakyti, kad lietuviai iš šou pusės neturi resursų, kuo nustebinti pasaulį, kad ir kaip besiruoštų. Pasaulis matęs visko, todėl labai svarbi nešama prasmė, žinutė“, – įsitikinęs P. Šinkūnas.

„Mes visi trys esame įsitikinę, kad svarbiausia linksminti žmones – jei žiūrint į mus gera ir pozityvu, visi tai pajaučia. Kiek bežiūriu – visi verkia į mikrofoną dainuodami, per interviu irgi verkia, visi daug dirba ir daug ruošiasi, o mes bandome „nusiimti“ tą stresą ir labiau pasimėgauti visu procesu“, – priduria jis.

P. Šinkūnas sako, kad „Eurovizijos“ žiūrovai nustebs – daina nebus panaši į pernykštę: „Nesame grupė, kuri atstovauja vieną konkretų muzikos stilių. Joje net bus itališkos didybės – tai bus rimtas kūrinys su „cinkeliu“. Be to, pasistengėme, kad priedainį galėtų dainuoti visi kartu. Jei taip atsitiktų, kad laimėtume Lietuvos atranką, esame įsitikinę, kad gėdos nepadarytume, nes stengiamės viską daryti profesionaliai.“

„Be to, pats asmeniškai esu paruošęs dar vieną eurovizinį siurprizą“, – paslaptingai užsimena P. Šinkūnas ir sako, kad daugiau detalių atskleis ateityje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi