Veidai

2018.11.14 15:32

Pensininkas iš Taipėjaus pokemonus medžioja iškart su 15 telefonų

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2018.11.14 15:32

Itin didelio populiarumo sulaukęs žaidimas „Pokemon Go“, kur pokemonus reikia medžioti lauke, turi vieną tikrai išskirtinį žaidėją. Tai 70-ies metų pensininkas iš Taipėjaus. Jis medžioja pokemonus net su 15 mobiliųjų telefonų iškart.

Jis naudoja specialų priedą prie dviračio, kad būtų patogu važiuoti ir tuo pat metu matyti visus penkiolika telefonų, skirtų pokemonų medžioklei. 

Žaisti „Pokemon Go“ Čeną prieš dvejus metus išmokė anūkas.

„Pradėjau žaisti nuo 2016-ųjų rugsėjo 14-osios. Tada naudojau tik vieną telefoną ir nuolat juo žaidžiau. Po mėnesio jau turėjau tris telefonus, vėliau šešis, devynis, dvylika, o dabar – penkiolika“, – pasakoja Čenas.

Atrodo, kad prieš išeidamas į pensiją jis gerai išmanė modernios gamybos ar prekybos principus, t. y. kaip padidinti proceso našumą. Su penkiolika telefonų galima pagauti gerokai daugiau pokemonų. Kita vertus, jis pats sako, kad yra ir svarbesnių dalykų.

„Pokemon Go“ – 2016-ųjų vasarą japonų kompanijos „Nintendo“ pristatytas žaidimas išsiskiria itin originalia koncepcija – jo kompiuteriniai herojai yra paleisti į virtualią, bet tikrų miestų ar kitų teritorijų aplinką. Tai turbūt vienintelis žaidimas, kuris priverčia žaidėjus palikti patogų krėslą ar sofą namie ir eiti medžioti pokemonų lauke.