Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Norvegijos premjeras pusdieniui tapo taksistu

Norvegijos premjeras Jensas Stoltenbergas pusdienį slapta dirbo taksi vairuotoju, kad artėjant rinkimams geriau sužinotų, kas rūpi šalies gyventojams. Esą tam geriausia vieta – taksi.

Norvegijos premjeras Jensas Stoltenbergas pusdienį slapta dirbo taksi vairuotoju, kad artėjant rinkimams geriau sužinotų, kas rūpi šalies gyventojams. Esą tam geriausia vieta – taksi.

Ryte susitikęs su karaliumi premjeras popietę nutarė praleisti neįprastai. Saulės akiniai dengė veidą, taksi vairuotojo uniforma turėjo nekelti abejonių, kad pats vyriausybės vadovas vežiojo žmones Oslo gatvėmis. Tai dalis jo rinkimų kampanijos, filmuota slapta kamera. Kas sėdi prie vairo, buvo atkleidžiama tik tuomet, kai keleiviai suprasdavo, kas vairuoja.

Keleiviai klausinėjo, ar atsisakė ministro pirmininko posto. Netrūko ir politinių klausimų.

„Visada yra argumentų už ir prieš. Nėra tokios partijos, kurioje sutinkama visais klausimais“, – postringavo Norvegijos ministras pirmininkas Jensas Stoltenbergas.

Aštuonerius metus Norvegijos vyriausybei vadovaujantis J. Stoltenbergas atprato sėdėti ant priekinės sėdynės, vairuotojo vietoje, tad kai kuriems keleiviams neįtiko.

„Nesu patenkinta jo vairavimu“, – pripažino viena keleivė.

Norvegijoje rugsėjį vyks rinkimai, kuriuos J. Stoltenbergo centro dešinioji koalicija tikriausiai pralaimės, bet paklaustas, ar norėtų dirbti taksi vairuotoju, vyriausybės vadovas sakė – šaliai ir taksi keleiviams būtų geriau, jeigu jis dirbtų premjeru, o ne taksistu. Už kelionę su premjeru mokėti nereikėjo, o Osle taksi kilometras kainuoja apie šešis litus.

Įdomiausias ir svarbiausias žinias sekite ir LRT „Facebook“ paskyroje! 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi