Naujienų srautas

Veidai2018.10.29 12:21

Artėjant „Eurovizijai“ Izraelyje, organizatoriai skelbia dar vieną naujieną

LRT.lt 2018.10.29 12:21

Įsibėgėjus pasiruošimui 2019-ųjų „Eurovizijai“, jos organizatoriai Tel Avive skelbia dar vieną naujieną – išrinktas šūkis, kurį sekmadienį paskelbė „Eurovizijos“ vykdomasis vadovas Jonas Ola Sandas. Gegužės mėnesį vyksiantis didžiausias Europos muzikinis renginys, kaip sufleruoja naujasis šūkis, kvies žiūrovus daugiau svajoti, rašoma „Eurovizijos“ naujienų portale eurovision.tv.

J. O. Sandas sekmadienį paskelbė naująjį „Eurovizijos“ šūkį – „Dare to dream“ (liet. – „Išdrįskite svajoti“). Konkurso vadovas taip pat paaiškino šūkio prasmę po to, kai susitiko su Izraelio ministru pirmininku Benjaminu Netanyahu.

„Šis inspiruojantis šūkis reprezentuoja ir simbolizuoja viską, apie ką ir yra „Eurovizijos“ dainų konkursas. Tai įtraukimas, įvairovė, vienybė“, – sako J. O. Sandas.

„Būti scenoje, drįsti svajoti, kad gali laimėti „Euroviziją", būti drąsiam, pasitikinčiam savimi, dainuoti prieš viso pasaulio auditoriją – visa tai verta svajonės. Tai padarė ir Netta, dainavusi Lisabonos scenoje. Ji į sceną lipo turėdama svajonę parvežti „Euroviziją“ atgal į Izraelį – ir jai pavyko. Kitų metų gegužę susitiksime Tel Avive, kur švęsime visas konkurso vertybes“, – pridūrė vadovas.

Visa artėjančio konkurso grafika, papildanti skambų šūkį, bus atskleista kiek vėliau, teigiama „Eurovizijos“ portale. Kiekvienais metais šūkį išrenka transliuotojas, rengiantis konkursą, o paties šūkio reikšmė turi įtakos tiek scenos dizainui, tiek anonsams, atidarymo ir uždarymo ceremonijų pasirodymams.

LRT.lt primena, kad 2019 metais „Eurovizija“ vyks Izraelyje, Tel Avive gegužės 14, 16 ir 18 dienomis. Izraelis teisę rengti konkursą gavo tuomet, kai šių metų gegužę konkursą nugalėjo Izraelio atstovė Netta, atlikusi dainą „Toy“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi