Veidai

2018.10.17 18:21

Mirė „Eurovizijoje“ dalyvavusio dueto „Walters & Kazha“ narys

15min.lt2018.10.17 18:21

Po kovos su vėžiu spalio 17-osios rytą užgeso populiaraus latvių atlikėjo Valterio Fridenbergso gyvybė. Už dviejų savaičių vyrui būtų sukakę 31-eri.

Kaip rašo portalas wiwibloggs.com, Valteris Fridenbergas diagnozę vėžys išgirdo prieš dvejus metus – per tą laiką dainininkas turėjo tris chemoterapijos seansus ir vieną operaciją, po kurių atrodė, kad jam pavyks nugalėti ligą.

Vis tik praėjusią vasarą dainininkas sulaukė blogų žinių – vėžys ėmė stipriai progresuoti ir pasiekė limfmazgius.

Valterio Fridenbergo nelaimei, Latvijoje buvo įmanoma tik stabilizuoti jo būklę, tačiau norint kovoti su liga, jis privalėjo keliauti į Vokietiją – vieną didžiausių universitetinių ligoninių Europoje, kurioje dirba geriausi specialistai.

Praėjusiais metais V. Fridenbergso gydymui Vokietijoje buvo surinkta daugiau kaip 100 tūkst. eurų, tačiau tai neišgelbėjo jauno vyro gyvybės.

Pats Valteris Fridenbergas iki tol labai aktyviai dalyvavo labdaringoje veikloje ir padėjo surinkti daugybę pinigų sergantiems vaikams, net ir sirgdamas dalyvavo įvairiuose socialiniuose projektuose.

15min primena, kad duetas „Walters & Kazha“ 2005 metais „Eurovizijoje“ su daina „The War Is Not Over“ užėmė penktą vietą – tai iki šiol yra vienas geriausių Latvijos rezultatų šiame konkurse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt