Naujienų srautas

Veidai2018.10.15 17:06

Iš „Eurovizijos“ konkurso traukiasi viena šalis

2019 m. vyksiančiame didžiausiame Europos dainų konkurse Tel Avive nebedalyvaus Bulgarija. Šalies transliuotojas BNT skelbia, kad pasitraukia dėl finansinių priežasčių, rašo eurovisionworld.com.

Bulgarijos transliuotojas žinią apie nedalyvavimą „Eurovizijoje“ pranešė socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. Anot jų, pasitraukimą lėmė tai, kad konkursui reikia kur kas didesnių lėšų, nei BNT gali skirti.

Po šio pranešimo BNT atstovas Vasilis Ivanovas pranešė, kad Bulgarija į didžiausią Europos dainų konkursą tikrai sugrįš.

„Bulgarija nedalyvaus 2019 m. „Eurovizijos“ dainų konkurse, bet mūsų kelionė tęsiasi. Prižadu palaikyti šio renginio dvasią mūsų valstybėje. Tai tikrai ne paskutiniai mūsų metai – grįšime geresni ir stipresni“, – tikino jis.

Pasak V. Ivanovas, paskutinius trejus metus iš eilės „Eurovizijoje“ Bulgarijos atstovai pasiekė puikių rezultatų.

„Mūsų šaliai paskutiniai treji metai buvo itin sėkmingi. Bulgarijoje pakeitėme konkurso turinį ir pasiekėme geresnių rezultatų“, – dėkojo V. Ivanovas.

Reuters/Scanpix nuotr.

Tai trečiasis kartas, kai Bulgarija traukiasi iš šio konkurso. Prieš tai šalis praleido 2014 ir 2015 m. vykusius „Eurovizijos“ renginius, tačiau sugrįžo 2016 m., kai atlikėja Poli Genova su daina „If Love Was a Crime“ pelnė 4 vietą. Po metų Bulgarija užėmė antrąją vietą – dainininkas Kristianas Kostovas sužavėjo Europą daina „Beautiful Mess“.

Prieš tai valstybė didžiausiame Europos dainų konkurse dalyvavo 12 kartų – kol kas geriausią rezultatą parodė minėtas K. Kostovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi