Naujienų srautas

Veidai2018.10.12 15:03

Indijoje kylantis lėktuvas kliudė tvorą, bet sėkmingai nusileido

BNS 2018.10.12 15:03

Oro bendrovė „Air India“ penktadienį uždraudė dviem savo pilotams skraidyti, kai vienas laineris, skraidinęs 136 žmones, kildamas kliudė oro uosto tvorą, o vėliau beveik 4 valandas skrido apgadintu korpusu, pranešė pareigūnai.

Lėktuvas „Boeing 737“ buvo apgadintas kildamas iš Tiručirapalio miesto šalies pietuose skrydžiui į Dubajų.

Tamil Nadu valstijoje esančio oro uosto pareigūnai „pastebėjo, kad galbūt orlaivis susidūrė su oro uosto išorine tvora“, sakoma „Air India“ pareiškime.

„Apie tai buvo pranešta vadovaujančiam pilotui. Vadovaujantis pilotas pranešė, kad orlaivio sistemos veikia normaliai. Dėl visa pikta buvo nuspręsta nukreipti lėktuvą į Mumbajų“, – pridūrė bendrovė.

Laineris po 4 valandų saugiai nusileido Mumbajuje. Jo apgadinto korpuso nuotraukos bemat išplito socialiniuose tinkluose. 130 lėktuvo keleivių į Dubajų išskrido kito reiso lėktuvu.

„Air India“ nurodė, kad abiem šio lėktuvo pilotams „uždrausta skraidyti, kol vyksta tyrimas“. Apie incidentą buvo pranešta Indijos civilinės aviacijos generaliniam direktoratui.

„Oro bendrovė bendradarbiauja atliekant tyrimą“, – pridūrė ji.

Civilinės aviacijos ministras Sureshas Prabhu penktadienį sakė, kad vyriausybė neseniai nurodė atlikti „Air India“ saugumo nepriklausomą patikrinimą.

Oro susisiekimas Indijoje išgyvena pakilimą, bet S. Prabhu „Twitter“ žinutėje sakoma, kad „keleivių saugumas mums yra visų svarbiausias“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi