Naujienų srautas

Veidai2018.10.11 16:07

Įdomus būdas agresijai išlieti: Los Andžele moterys mėto kirvį

Saulėtoji Kalifornija garsėja kaip modernaus ir įtempto verslo valstija, bet vietos gyventojai randa originalių būdų, kaip atsipalaiduoti. Vienas jų – apsilankyti įstaigoje, pavadintoje „Los Andželo kirvis“, pamėtyti kirvį į taikinį ir tokiu būdu pamiršti susikaupusius rūpesčius.

Kirvio mėtymo pramoga Los Andžele tikrai yra ir tam nereikia jokio leidimo ginklui. Spėliojama, galbūt tokį pasilinksminimo būdą įkvėpė dabar madingi televizijos serialai apie tikrus ar įsivaizduojamus viduramžius.

„Pagaliau žmonės gali ramiai padėti telefonus, nes ima kirvį ir jį mėto. Tai labai puikus, savotiškai pirmykštis jėgos sportas. Juo gali užsiimti visi – amžius nesvarbu, taip pat visiškai nesvarbu, kaip atrodai“, – sako šią pramogą siūlančios įstaigos vadybininkė Carly Chalom.

Anot jos, nemaža, gal net didžioji šios įstaigos klientų dalis – moterys. Tikroms miestietėms kirvis nėra labai parankus, bet jos nelinkusios nusileisti. 

Reuters/Scanpix nuotr.

C. Chalom teigimu, šį užsiėmimą pamėgo ir, pavyzdžiui, skyrybas išgyvenančios moterys.

„Mes rengiame komandos formavimo renginius įmonėms, bernvakarius ir mergvakarius, o neseniai pradėjome rengti ir skyrybų vakarėlius. Taigi priimame moteris, kurios užuot ašarojusios dėl skyrybų, ateina švęsti. Ateina pamėtyti kirvių, atsikratyti agresijos“, – sako C. Chalom.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi