Naujienų srautas

Veidai2018.09.25 13:40

Indijoje keleivis lėktuvo išėjimą supainiojo su tualetu

BNS 2018.09.25 13:40

Indijoje vienas lėktuvo keleivis sukėlė paniką mėgindamas atidaryti lėktuvo išėjimo duris, tikriausiai palaikęs jas durimis į tualetą, pranešė oro bendrovė ir žiniasklaida.

Vyras šeštadienį skrido „GoAir“ lėktuvu iš Naujojo Delio į Patną ir skrydžio metu pabandė atidaryti lėktuvo užpakalinio išėjimo duris, pranešė bendrovė.

„Kitas keleivis sukėlė aliarmą ir įgula jam sutrukdė“, – sakoma „GoAir“ pareiškime, kuris antradienį elektroniniu paštu buvo atsiųstas naujienų agentūrai AFP.

Indijos žiniasklaidos pranešimuose sakoma, kad trečią dešimtį baigiantis vyras skrido pirmą kartą.

Kitiems keleiviams paklausus, ką jis daro, vyras atsakė, kad jam „skubiai reikia pasinaudoti tualetu, ir toliau klibino išėjimo duris“, remdamasis oro uosto pareigūnu rašė Kolkatoje leidžiamas laikraštis „The Telegraph“.

„Užvirė tikras pragaras, jis buvo sulaikytas ir galiausiai perduotas mums. Pasak jo, painiava kilo todėl, kad jis lėktuvu skrido pirmą kartą gyvenime“, – laikraščiui sakė Mohammadas Sanowaras Khanas.

„GoAir“ nurodė, kad lėktuvui saugiai atskridus į Patną keleivis buvo perduotas pareigūnams, kurie atliks tolesnį tyrimą.

Oro bendrovės atstovas pridūrė, kad vyrui šiaip ar taip nebūtų pavykę atidaryti durų – dėl oro slėgio salone.

Indijos aviacijos rinkoje keleivių skaičius per pastarąjį dešimtmetį padidėjo šešis kartus, nes auganti vidurinė klasė naudojasi geresniu susisiekimu ir pigiais skrydžiais. Daug žmonių ryžtasi skristi pirmą kartą.

Minimas incidentas įvyko praėjus beveik savaitei po atsitikimo, kai bendrovės „Jet Airways“ lėktuvo įgulai pamiršus spustelėti oro slėgį salone reguliuojantį jungiklį, daugiau kaip 30-čiai keleivių iš ausų ir nosies pasipylė kraujas.

Iš Mumbajaus į Džaipurą skridęs lėktuvas su 166 keleiviais turėjo grįžti atgal. Nukentėjusiesiems buvo suteikta medicininė pagalba, o įgulos įgaliojimai buvo sustabdyti, kol vyksta tyrimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi