Veidai

2018.09.16 15:41

JAV Menkių kyšulyje užpultas ryklio mirė vyras

BNS2018.09.16 15:41

Viename JAV Menkių kyšulio paplūdimyje Velfite sukandžiotas ryklio šeštadienį mirė vyras; tai buvo pirmoji per daugiau kaip 80 metų tragiškai pasibaigusi ryklio ataka Masačusetso valstijoje.

Pasak vietos prokuroro pavaduotojos Taros Miltimore, plėšrūno auka tapo 26 metų Arthuras Medici iš Revyro.

Vietos žvejys ir banglentininkas Joe Boothas sakė matęs, kaip tas vyras su draugu gulomis plaukiojo ant lentų, kai įvyko ryklio ataka.

Jis pasakojo, kad vyras agresyviai kažką spardė už savęs, bei teigė matęs sumirgant vandenyje plėšrūno uodegą. J. Boothas sakė supratęs, kas įvyko, tik tada, kai A. Medici draugas ištempė sužeistą vyrą į krantą.

Pasak nelaimės liudininko, paplūdimyje buvę žmonės mėgino padėti sužeistajam ir iškvietė medikus.

A. Medici gyvybę buvo mėginama išgelbėti dar paplūdimyje, vėliau jis buvo nugabentas į Menkių kyšulio ligoninę, tačiau ten buvo konstatuota jo mirtis, informavo policijos atstovas Davidas Procopio.

Vyro artimieji buvo informuoti apie jo mirtį, sakė D. Procopio.

Po incidento buvo uždrausta maudytis tame ruože, kur įvyko nelaimė.

„Šiandien tiesiog laikome visus atokiau nuo vandens, – sakė Velflito policijos leitenantas Michaelas Hurle. – Vėliau bus nuspręsta, ką miestas nori toliau daryti su paplūdimiais.“

Pastarąjį kartą tragiškai pasibaigusi ryklio ataka Masačusetse įvyko 1936-ųjų liepą, kai plėšrūnas sudraskė 16-metį Josephą Troy Jr.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.