Veidai

2018.09.08 20:44

Įžeistas politikas iš komiko S. B. Coheno sieks prisiteisti 95 mln. dolerių

15min.lt2018.09.08 20:44

Britų komiko Sachos Barono Coheno juodosios satyros laidos „Who Is America?“ „herojus“ JAV politikas Roy Moore`as rimtai supyko buvęs pavaizduotas kaip pedofilas per nacionalinę televiziją ir jo žodžiai, kad paduos komiką į teismą už šitokį garbės ir orumo įžeidimą, nebuvo tik žodžiai.

Alabamos valstijos teisėjas ir kandidatas į JAV Senatą R. Moore`as, kurį seksualiniu priekabiavimu viešai yra apkaltinusios devynios moterys, iš S. B. Coheno laidos filmavimo išėjo nebaigęs interviu.

Politiko nervai neatlaikė, kai komiko įkūnytas personažas Erranas Moradas pristatė neva Izraelio armijos išradimą – pedofilų ir seksualinių priekabiautojų detektorių. Ties politiku vis sucypdavęs detektorius buvo paskutinis lašas jo kantrybės taurėje ir jis tiesiog paliko studiją. Šį laidos epizodą galite pažiūrėti štai čia.

Kaip pranešta TMZ, Roy Moore`as ir jo žmona Kayla pateikė ieškinį prieš S. B. Coheną ir TV kanalus „Showtime“ bei CBS už tai, kad jie apgaule priviliojo jį į laidą ir iš jo viešai išsityčiojo.

Politikas tikina, kad visas interviu tebuvo apgaulė, ir jei jis būtų apie tai žinojęs, niekada nebūtų sutikęs dalyvauti.

Tačiau svarbiausia, kad tame interviu R. Moore`as buvo pavaizduotas kaip seksualinis nusikaltėlis ir tai rimtai pakenkė jo reputacijai, sukėlė daug streso ir finansinės žalos. Politikas su žmona tikina, kad jis nėra seksualinis nusikaltėlis, ir S. B. Coheno pokštas yra ne kas kita, kaip visiškas šmeižtas.

R. Moore`as už garbės ir orumo įžeidimą siekia prisiteisti mažiausiai 95 mln. JAV dolerių.

Praėjusiais metais R. Moore'ui bandant patekti į JAV Senatą viešumon iškilo daugybė istorijų, esą prieš kelis dešimtmečius jis nederamai elgėsi su nepilnamečiais asmenimis. Politikas šiuos kaltinimus kategoriškai neigė, ir kadangi niekas jo neapkaltino oficialiai, jo kaltė taip ir nebuvo įrodyta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.