Naujienų srautas

Veidai2018.09.06 11:00

Paskelbta, kuriame mieste planuojama rengti „Eurovizijos“ dainų konkursą

LRT.lt 2018.09.06 11:00

Atskleidžiama vis daugiau detalių apie didįjį 2019 m. „Eurovizijos“ konkursą – planuojama, kad jis bus surengtas Tel Avive, skelbiama internetinėje svetainėje ynet.co.il. Paviešintame Tel Avivo mero Rono Huldai pranešime „Eurovizijos“ konkurso vykdančiajam prodiuseriui Jonui Olui Sandui buvo teigiama, kad Tel Avivas „mielai sutinka rengti „Eurovizijos“ 2019 m. konkursą“.

Laiške taip pat buvo rašoma apie tai, kad Tel Avivas – atviras miestas, kuriame gerbiamas kiekvienas žmogus – nesvarbu, nuolatinis gyventojas ar turistas.

Tel Avivo meras pabrėžė ir puikią miesto transporto infrastruktūrą, kuria bus galima pasiekti visus reikiamus viešbučius. Vis dėlto idėją konkursą rengti Tel Avive dar turi patvirtinti ir Europos transliuotojų sąjunga.

2018 m. „Eurovizijos“ konkursą, rengtą Lisabonoje, laimėjo Izraelio atsovė Netta. Nors iš pradžių buvo manoma, kad dainų konkursą rengs Jeruzalė, miestas nesulaukė valdžios palaikymo.

Tarp kitų potencialių „Eurovizijos“ rengėjų buvo svarstomas ir Izraelio uostamiestis Elatas. Vis dėlto rugpjūčio 30 d. eurovision.tv paskelbė, kad miestas atsisako kandidatūros.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi