Naujienų srautas

Veidai2018.08.17 19:39

Jaunuolis vienu įkvėpimu po vandeniu sudėliojo šešis Rubiko kubus ir pasiekė rekordą

Sakartvele jaunuolis vienu įkvėpimu po vandeniu sudėliojo 6 Rubiko kubus. Iki šiol to nebuvo pavykę niekam, todėl jo pasiekimas užfiksuotas Guinnesso rekordų knygoje.

„Dėliojau Rubiko kubą labai daug kartų, tačiau idėja sudėlioti jį po vandeniu kilo staiga“, – pasakoja studentas rekordininkas Vako Marčelašvilis.

Vaikinas neišduoda, rankų miklumas ar plaučių talpumas padėjo jam pasiekti rekordą. Tik prisipažįsta, kad kainavo jis labai daug laiko ir pastangų.

„Labai daug treniravausi, kad pasiekčiau šį rekordą ir užtikrinčiau savo saugumą, nes net mažiausia klaida gali kelti pavojų gyvybei. Bet man pavyko pagerinti buvusį rekordą. Manau, mano rekordo artimiausiu metu niekas nepagerins. Planuoju pasiekti daugybę kitų rekordų ir tikiuosi, kad žmonėms bus įdomu tai stebėti“, – sako V. Marčelašvilis.

Iš vandens lipantį rekordininką pasitinka audringi plojimai. Vandens pramogų parko lankytojai apstulbę – nė vienam nepavyktų taip ilgai išbūti po vandeniu.

Nors Rubiko kubui jau beveik pusšimtis metų, jis vis dar yra vienas populiariausių visų laikų žaislų. Žaisdami juo ilgiau išlaikysite protą aštrų, sako specialistai. Ir nebūtinai po vandeniu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi