Naujienų srautas

Veidai2018.08.10 12:48

Muzikos festivalyje Budapešte dalyviai gaivinasi vandens rūku

Vengrijos sotinėje startavo garsusis „Sziget“ muzikos ir meno festivalis. Per 7 dienas čia turėtų apsilankyti apie pusę milijono žmonių. Dėl didelių karščių festivalio organizatoriams teko kviesti gaisrininkus, kad nors kiek atvėsintų įkaitusią minią.

Budapešte vidurdienį temperatūra pakyla iki 35 laipsnių, todėl festivalio organizatoriai turėjo pasitelkti visą įmanomą techniką, kad tūkstančiai jaunimo muzikos mėgėjų, suplūdusių į Obudos salą, galėtų kaip nors atsivėsinti. Organizatoriai įrengė specialius vandens rūko įtaisus ir gaisrininkų cisternas su vandeniu.

Festivalio dalyviams, o jų privažiavo į Budapeštą beveik iš 100 šalių, patariama gerti daugiau vandens, nei alaus, ir taip gintis nuo perkaitimo.

Dienomis nemaža dalis festivalio dalyvių mirksta Dunojuje, bet vakare, kai prasideda didieji pasirodymai, visi skuba prie scenų. Šįmet „Sziget“ festivalyje pasirodys „Arctic Monkeys“, Lana del Rey ir Liamas Gallaheris, bet daugiausia žiūrovų kol kas surenka amerikiečių reperis Kendrickas Lamaras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi