Veidai

2013.07.25 15:53

Vilniaus Vokiečių gatvė suspindo naujomis spalvomis (nuotraukos)

ELTA 2013.07.25 15:53

Vilniaus miesto savivaldybės ir vienos bendrovės iniciatyva ketvirtadienį sostinėje surengta akcija – tarptautinio projekto „Let's Colour“ dalis. Į Vilniaus Vokiečių gatvę sugužėjusi minia vilniečių nudažė net 38 pėsčiųjų alėjos suoliukus.

Vilniaus miesto savivaldybės ir vienos bendrovės iniciatyva ketvirtadienį sostinėje surengta akcija – tarptautinio projekto „Let`s Colour“ dalis. Į Vilniaus Vokiečių gatvę sugužėjusi minia vilniečių nudažė net 38 pėsčiųjų alėjos suoliukus.

Daugiau kaip 150 savanorių Žaliais, mėlynais, violetiniais ir geltonais dažais nudažė sostinės gyventojų ir svečių pamėgtus suoliukus. Penkiems suoliukams buvo skirtas ypatingas dėmesys – jiems suteikti simboliniai pavadinimai: nuo šiol Vokiečių gatvėje prisėsti kvies dangaus mėlynumo Svajonių, geltoni Džiaugsmo ir Muzikos suoliukai, pasimatymo nekantriai lauksime prie fontano ant violetinio Pirmojo pasimatymo suoliuko, o įsimylėjėliai prisės ant žalio Meilės suoliuko.

„Let`s Colour“ – tai visame pasaulyje jau nuo 2009-ųjų įgyvendinamas chemijos koncerno „Akzo Nobel“ projektas, kuriuo siekiama pakeisti pilkas erdves į spalvingas ir patrauklias. Vietiniai gyventojai, padedami specialistų, niūrias gatvių sienas, apleistus ir svarbius, atnaujinimo reikalaujančius pastatus bei kitus objektus jau dažė Brazilijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Indijoje, Lenkijoje, Malaizijoje ir kitose pasaulio šalyse. Iki šiol projekto akcijoms jau paaukota daugiau kaip 510 tūkst. litrų dažų.